SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kurczak z rożna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3103
Nadaje sie na zródło białka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 23193 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224020
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40358
ja zawsze jak robie kurczaka z rozna to wycinam sobie sama piers i do ryzu jak znalazl

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 13305 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45246
kurak z rożna okej , skóry dobrze jakbyś nie jadł choć wiem dobra jest

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 23193 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224020
Ja lubie pieczone jabłko jescze do kurczaka z rożna masara skróe wyrzuć same toksyny i tłuszcz tam sie zbiera.
co niedziele mozesz se takiego zjesc nie ma co sie meczyc na mega dietach chyba ze cykl SAA lub Redukcja
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3103
wlasnie szamam od czasu do czasu, a skóry i tak nie jadam :D

chlopaki dzieki za odpowiedzi
napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4212

Without rules, we are nothing but savages.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1828 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5664
a ja jem ze skórą:) to sama esencja tego smaku) a co tam nie dajmy sie zwariowac:) kurczak z rozna git:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 13305 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45246
no jeszcze taka przyprawiona chrupiąca skurka mmm

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

atlas w domu

Następny temat

precel i ig

Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady