SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kurczak inaczej ;-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 2690 Napisanych postów 14276 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123225
KURCZAK INACZEJ

130g piersi z kurczaka
80g ryżu basmatii
przecier pomidorowy 40g
czosnek niedzwiedzi
sól, pieprz, czosnek granulowany, oregano, bazylia
40 g mąka ryżowej
trochę mleka (u mnie 1,5%)
1 jajko
masło klarowane 10g

Przygotowanie:

Kurczaka przyprawiamy, odstawiamy na 30min do lodówki. Ryż gotujemy według przepisu na opakowaniu.
Przecier pomidorowy doprawiamy.
Mąkę, jajko, mleko łączymy ze sobą w dość gęstą masę.Kurczaka kroimy na kawałki, masło rozpuszczamy na patelni.
Pokrojonego kurczaka (najlepiej pojedynczo) obtaczamy w masie i dajemy na patelnię

Smacznego

1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 14
polecam zrobic kuraka w gyrosie do tego ryz basmati i tsaziki, lub faserowana cukinie kurczakiem, ryzem i papryka
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 253275
Też tak robie, kiedyś wrzucałem

wychodzi bardzo smaczne, polecam

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 2690 Napisanych postów 14276 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123225
K_PS
Też tak robie, kiedyś wrzucałem

wychodzi bardzo smaczne, polecam

Łeee, nie widziałam

Ale racja, smakuje bardzo
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 253275
chociaż w sumie nie pamiętam czy jako przepis czy gdzies na blogu

ale to nie istotne! fajnych, smacznych i zdrowych przepisow nigdy za wiele

a kurczak w tej postaci na prawde "wchodzi" pieknie
1

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 25
W sumie nie jestem fanem mięs w takiej mącznej panierce. Mój ulubiony kurczak jest bardzo podobny do twojego, tylko że bez mąki. Dorzucam musztardę na patelnię + ostra papryka i tak smażę. Musztardy daję niewiele, chodzi raczej o aromat, niż o zrobienie sosu.
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Czasem fajnie zjeść coś innego Ale też lubię różne aromaty na "bazie" musztard, sosów itd do miecha, całkiem inaczej smakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anaboliczne babeczki proteinowe gotowe w 5 minut ! by kowallosu

Następny temat

Mleko kokosowe, ryżowe, sojowe, migdałowe?

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Bóle stawów, przyczyny i leczenie Bóle stawów, przyczyny i leczenie Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch