SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak duszony z warzywami.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Jak przykryjesz to szybciej wszystko zmieknie ,wiec lepiej tak

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1494
Dzięki SOG. ale pod przykryciem wolniej się sos redukuje. bajdełej przepis niemal identyczny jak Spaghetti z wołowiną w Men's Health http://www.menshealth.pl/dieta/Dieta-ABS-proste-przepisy-2948-6.html 
też fajny, próbowałem, polecam.
Taka późna godzina, ja już nic nie jadłem od 21, teraz jeszcze głodniejszy od tego pisania o jedzeniu się zrobiłem ;) cóż teraz WPC i spac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
dobra, juz znalazlem odpowiedz

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2009-12-11 23:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Fajniutka sprawa,dobre jedzonko i zdrowe.
Na początku spanikowałem jak dodałem puszkę pomidorów i zobaczyłem że woda z nich nie znika z patelni po 15 duszenia pod przykryciem.Jednak efekt końcowy wyszedł bardzo fajnie,danie zostało podane z ryżem brązowym.Wyszła mi porcja dla 2 osób,dla 2,5 osób bo dodałem 3 piersiątka z kuraka dosyć duże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1754
Wypróbowałem i b. dobre

Moje proporcje:
1 papryka
pieczarki 250g
2 cebule
puszka pomidorów
500g kury
3 ząbki czosnku

+ makaron razowy

"I'd love to go back to when we played as kids..."

Moja siłownia: http://www.sfd.pl/temat172404/

"I'm not saying I'll change the world,but I guarantee I'll spark the brain that will change the world. So keep your head up. Do what you've gotta do. And then inside of you, I'll be reborn."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1074
wyglada swietnie! pytanie tylko czy zamiast pomidorow z puszki (nie posiadam aktualnie), moge uzyc pomidorow zwyklch z przecierem na przykad? przejdzie, jak mysliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1404
pomidory to pomidory :) z przecieru, z puszki czy świeże to to samo, także na pewno nie zmieni smaku :) tylko (jak chcesz) obierz skórę z pomidora, bo potem będzie "wkurzać" przy jedzeniu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
Witam, chcialem dodac swoja opinie. Sos jes swietny, osobiscie robie bez makaronu, dodaje orzechy brazylijskie, mloda kukurydze i te smieszne plaskie fasolki jak w chinszczyznie , jak poczuje adrenaline to nerkowce. Dzis dodalem ser zolty do wtopienia sie w pomidory, wedlug oczekiwan wyszlo wysmienicie. Ogromnym plusem tego sosu jest mozliwosc improwizacji. Jeden z lepszych przepisow w tym dziale, wyglada, pachnie i smakuje jak jedzenie powinno.



Zmieniony przez - Precedens w dniu 2012-09-03 22:28:28

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
Dzisiaj ugotowane,... i szamka na jutro gotowa :) B. dobre !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
zalecam zaopatrzyć się w szybkowar, wszystko wychodzi smaczniejsze i szybciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej