SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupno sprzętu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 383
Siemanko ,nie wiem czy dobry dział więc z góry przepraszam. Od jakiegoś czasu ćwiczę fbw z masą własnego ciała , ostatnio wpadła kasa i chciałem kupić coś do domu , myślałem o takim zestawie (nie wiem czy można wrzucać linki to po prostu opiszę) 2 sztangielki + jedna długa (180cm) + 4x5kg 4x2,5kg 4x1,25kg , ławkę mam prowizoryczną ze stołka z biedronki :D ( wbrew pozorom porządna drewniana xd). Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Linki sprzętu można. Lepsze to niż nic, ale czego oczekujesz? Czego potrzebujesz? To Ty chyba powinieneś wiedzieć najlepiej. Rozumiem, ze skoro ćwiczyć FBW z masą własnego ciała, to masz drążek?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 383
Tak mam drążek , tzn. generalnie mnie chodziło o to czy może jakoś lepiej spożytkować kasę , teraz widzę że to trochę nieprzemyślane pytanie :D Btw. Link do zestawu o którym wcześniej pisałem : http://allegro.pl/markowy-zestaw-tytan-pro-50-kg-sztanga-hantle-i4151863836.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
To ile masz do wydania? Musisz to poważnie przemyśleć, a zwłaszcza swój dalszy trening, bo to od niego zależy co będziesz potrzebował. Czy chcesz się skupić na treningu własnego ciała?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 383
Mam do wydania maks 300zł. Planuję rozbudować klatkę i ogólnie jeszcze pójść w masę ale nie za dużą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Parę lat temu przerabiałem zakupy na własną domową siłownię i prawda jest taka, że na dłuższą metę te 300 zł to zdecydowanie za mało. Na sztangielki wrzucisz (z tego co pamiętam) góra 4 krążki na stronę co dość szybko przestanie być wystarczające (apetyt rośnie w miarę jedzenia). Jeżeli naprawdę chcesz kupić to zestaw jest ok na początek ale jeśli masz czas i Ci się nie śpieszy to poluj na sprzęt używany czasami można naprawdę wyrwać coś fajnego w super cenie. Patrząc na wszystko z perspektywy czasu to trochę szkoda mi wydanej kasy na własny sprzęt - cały kupowałem nowy a w sumie mam żelastwa za ok 20 tys (po cenach zakupów, ofc kupowane przez kilka lat), które gdzieś tam leży bo i tak ćwiczę na profesjonalnej siłowni. Z resztą na takiej zdecydowanie więcej się nauczysz i podszkolisz technikę.

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 383
Na profesjonalną siłownię nie mam co liczyć, za małe miasto. Od września będę miał możliwość chodzenia na siłownię w liceum ale nie wiem jak jest wyposażona. Chyba poczekam te 5 miesięcy i zobaczę jak tam jest, bo napewno taniej wyjdzie a trzy stówy na ulicy nie leżą :D. Dzięki panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Szkoda pieniędzy na "sprzęt" z linku pare postów wyżej,
Przygotuj się na wydanie minimum ~1500zł na porządną ławkę, stojaki, gryf długi, 2x krótki, 150kg obciążenia (żeliwne a nie betonowe)
+ drążek i poręcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wkońcu jest z Rowerkiem Stacjonarnym a brzuchem

Następny temat

Plan FBW do sportów walki

WHEY premium