SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupie obciazenie i laweczke

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Witam. Jestem zainteresowany kupnem laweczki: z modlitewnikiem, regulacja kata nachylenia, przyrzadem do rozpietek. Mniej wiecej zeby byla podobna do tej
http://www.presto.net.pl/galerie/l/lawka-pod-sztange-modlit_65.jpg
Jak ktos chce za laweczke wiecej niz 250zl to od razu dziekuje, za taka cene to kupie sobie nowa i przywioza mi jeszcze pod dom. Tak wiec w gre raczej wchodza oferty do 200zl. Moze to byc samorobka (ale skladana zeby bylo jak dostarczyc) lub uzywana, ale w dobrym stanie.
Poszukuje rowniez obciazenia zeliwnego, zelazne raczej malo mnie interesuja. Konkretnie to 2x 5kg; 4x 2,5kg i 4x 0,5kg. Razem 22kg, jestem w stanie dac w okolicach 3,5zl za kg obciazenia. Jestem z podkarpacia, dokladnie z kolbuszowej, wiec ewentualnie moglbym odebrac z najblizszych okolic. Zbedne uwagi prosze zachowac dla siebie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
mam taka laweczke jak na zdjeciu, bez modlitewnika, ale za to z mozliwoscia cwiczenia glowa w dol
90zl i jest twoja

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-11-04 15:03:33

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Hmm jak z mozliwoscia cwiczenia glowa w dol to raczej troche inna. A daloby sie chociaz dorobic jakos ten modlitewnik do laweczki? Wyslij mi fotki na [email protected] Widze, ze jestes az ze slaska czyli w gre wchodzi tylko wysylka... Masz konto na allegro?

Zmieniony przez - Kameleo w dniu 2009-11-04 19:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
no fakt z wysylka bedzie ciezko bo spore gabaryty wiec nie wiem czy poczta wysla, moge wystawic na allegro. Postaram sie zrobic foty jutro

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam nokia 6230i

Następny temat

xpand ok 137 tab.

WHEY premium