SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupie hantelke 10kg tanio !! Kupie hantelke 10kg !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
witam szukam hantelki 10kg tanio ...jezli ktos ma do sprzedania to prosze sie ze mna skontaktowac pierw tu a puźniej mailem ...
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 468
Mam hantelke na zbyciu Ma okolo 12kg Jest ona toczona a nie kupna Pa dwa krazki z kazdej strony Trzba bylo by tylko jakies zaciski lepsze lub mocniejsza srube Cena 30zl

"Życie jest zbyt krotkie by byc malym" J.Weider

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
witam niestety zapomniałem napisac ze potrzebuje gryf i ciezarki która były kupione w sklepiej tzw sprzecik sklepowy ...
Pozdrawiam

Zmieniony przez - kabal21 w dniu 2005-08-04 19:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
a s kąd jesteś ja mam takowy sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
jestem z województwa zachodniopomorskiego a w twoim profilu widziałem ze jestes z slaskiego wiec odbiur osobisty nie wchodzi w rachube ....jakie masz ta hantelke przesli mi fotke na maila ....jaki jest gryf gwintwany czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
kriswak sie pomylił bo ja chce tani sprzet max do 50 zł ale w b dobry stanie a on chce mi hantelke wcisnac za 60zł plus przesyłka czyli zapłacviłem bym naprawde malutko 83zł hehehe ......
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
Ten sprzet jest bardzo dobry, nowy i dobrej firmy. w sklepie ten zestwam kosztuje 83 zł a u mnie 60zł więc się nie wkurzaj a osoby które ode mnie kupują znają sie i cenią ten sprzęt i jakoś odpowiada im ta cena. W końcu zaoszczędzają 23 zł na czysto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Mam do sprezdania ale jestem z Wrocka to około 100 km od Ciebie jak cos to pisz mam tak :
2 x 5 kg
2 x 2.5 kg
2 x 1,25 kg
2 x 1 kg
i moze znalazło by sie jescze 2 x 0,5 kg oprócz tego moge sprezdac gryf z zaciskami długoisc 150 cm i gryf krutki dł. 35 cm oraz hantel 5 kg Cena do uzgodnie4nia jak jestes zainteresowany to odezwij sie tu albo na [email protected] lub na gg 6011208

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
sory no jak bys wczesniej napisał to napewno bym kupił kurcze no naprawde bo juz kupiłem 12,5 kg obciazenia i wdwa gryfki wszystko nówke za mała kase .....a czekaj te ciezarki to sa tłoczone czy kupiłes ze sklepu???

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
NO SZKODA :) ALE TRUDNO
WSZYSTKO JEST KUPIONE W SKLEPIE W DOBRYM STANIE FIRMY THRON :)

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
wiesz moze bym kupił ale musiał bys wystawic na allegro ale jest jeden warunek osoba któraby to wystawiała musia miec przynajmniej niebieska gwazdke i zadnych negatywów ..chyba ze bawisz sie w allegro i masz taklie konto to nie ma sprawy .....wzioł bym 2x2,5k 2x1,25 kg i 2x1kg napisz ile za to chcesz i ile wyniosła by mnie przesylka?

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Creative MUVO N200 1GB

Następny temat

Sprzedam akwarium - OKAZJA!

WHEY premium