logo
zamknij zamknij

Kupie brzytwe!!!

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

0 5 0
napisał(a)
Vince_FK
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4560
Kupie brzytwe w stanie uzywanym badz nie. Grunt, zeby dalo sie nia golic i ostrze bylo w dobrym, nie zuzytym stanie Kto ma, prosze na gg:1943330 albo tutaj.

-----------------------------
Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41594 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
mam jedna,troszke juz nia zgolilem (jajka sobie gole) oddam to cudo za 500 PLNow
napisał(a)
Vince_FK
Początkujący
Jak jajka goliles to 2 zera odejmij to kupie

Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41594 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Haj.
Tak na serio to ja mam jedna na sprzedaz.
mój adres ronin0(tu wiesz co mam byc,tak pisze aby moderatozy sie nieczepiali o2.pl
napisał(a)
necropost
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3433
brzytwe chcesz kupic - popytaj w zakladach fryzjerskich , to dadza ci gratis , bo sanepid zabronil golenia brzytwa u fryzjerow , a wiadomo ,ze w takich miejscach musieli o nia dbac , albo idz sie spytaj u fryca o hurtownie fryzjerska , spokojnie dostaniesz tam

pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

napisał(a)
Vince_FK
Początkujący
dzieki wszystkim, aczkolwiek to juz nieaktualne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski magnetyczne !

Następny temat

pilnie kupie obciążenie do gryfa

Najbardziej szkodliwe metody treningowe

Czy trening aerobowy szkodzi przyrostom siły, mocy i masy?

Kotleciki z mozzarellą i oliwkami

5 warzyw, które warto dołączyć do diety

Niagen - witamina wspomagająca regenerację

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część II.

Placki warzywne z mozzarellą

Czy diety oczyszczające działają?