Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 784 razy
  • Autor

Kupie brzytwe!!!

• Vince_FK
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 4560

Wysłano 25 sierpnia 2003 23:07

zgłoś naruszenie

Kupie brzytwe w stanie uzywanym badz nie. Grunt, zeby dalo sie nia golic i ostrze bylo w dobrym, nie zuzytym stanie Kto ma, prosze na gg:1943330 albo tutaj.

-----------------------------
    Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 01 września 2003 22:35

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  •  
    SFD

Wysłano 01 września 2003 22:35

zgłoś naruszenie
      mam jedna,troszke juz nia zgolilem (jajka sobie gole) oddam to cudo za 500 PLNow

• Vince_FK

Wysłano 01 września 2003 22:40

zgłoś naruszenie
      Jak jajka goliles to 2 zera odejmij to kupie

Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
    •  
      SFD

Wysłano 07 września 2003 13:39

zgłoś naruszenie
        Haj.
        Tak na serio to ja mam jedna na sprzedaz.
        mój adres ronin0(tu wiesz co mam byc,tak pisze aby moderatozy sie nieczepiali o2.pl

• necropost
        • Na forum: 10 lat
        • LPA: 3433

Wysłano 07 września 2003 14:32

zgłoś naruszenie
        brzytwe chcesz kupic - popytaj w zakladach fryzjerskich , to dadza ci gratis , bo sanepid zabronil golenia brzytwa u fryzjerow , a wiadomo ,ze w takich miejscach musieli o nia dbac , albo idz sie spytaj u fryca o hurtownie fryzjerska , spokojnie dostaniesz tam

pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom
        kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom
      • Vince_FK

Wysłano 07 września 2003 20:07

zgłoś naruszenie
        dzieki wszystkim, aczkolwiek to juz nieaktualne

OSF - targi