Temat został odczytany 1480 razy

Kupie brzytwe!!!

zgłoś naruszenie
  • Vince_FK
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 265
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 4560
Kupie brzytwe w stanie uzywanym badz nie. Grunt, zeby dalo sie nia golic i ostrze bylo w dobrym, nie zuzytym stanie Kto ma, prosze na gg:1943330 albo tutaj.

-----------------------------
Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.

1061845649000
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

Indywidualne plany dietetyczne i treningowe

• 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
mam jedna,troszke juz nia zgolilem (jajka sobie gole) oddam to cudo za 500 PLNow

1062448539000
zgłoś naruszenie
  • Vince_FK
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 265
Jak jajka goliles to 2 zera odejmij to kupie

Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
1062448801000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Haj.
Tak na serio to ja mam jedna na sprzedaz.
mój adres ronin0(tu wiesz co mam byc,tak pisze aby moderatozy sie nieczepiali o2.pl

1062934748000
zgłoś naruszenie
  • necropost
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 331
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 3433
brzytwe chcesz kupic - popytaj w zakladach fryzjerskich , to dadza ci gratis , bo sanepid zabronil golenia brzytwa u fryzjerow , a wiadomo ,ze w takich miejscach musieli o nia dbac , albo idz sie spytaj u fryca o hurtownie fryzjerska , spokojnie dostaniesz tam

pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom
kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom
1062937969000
zgłoś naruszenie
  • Vince_FK
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 265
dzieki wszystkim, aczkolwiek to juz nieaktualne

1062958020000