logo
zamknij zamknij

Kupię ławke

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 468

0 5 0
napisał(a)
bimpo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1747
witam kupie ławkę tego typu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=882558410  lub inną bez sztangi.
moje gg-3009903 lub gorzowcity11@wp.pl

Dziękuję K W A D R A T za współpracę Dziękuję miastu K C E Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
bimpo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1747
ławka może być uzywana i nie musi być podobna do tej w linku

Dziękuję K W A D R A T za współpracę Dziękuję miastu K C E Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

napisał(a)
Ten post został usunięty
Anonim
Ekspert
Szacuny 10576 Napisanych postów 40788 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734

napisał(a)
DYLAUDIO
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22731
Mam identyczną za 110zł, stan bardzo dobry
Jestem z Gliwic, jakby co pisz na gg 6581050

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08 Project "gym" in progress... SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam notebooka. Ostatnie godziny aukcji. Zapraszam.

Następny temat

Kupie obciążenie