SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Urodziny były dwa dni temu....to ja też spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego, zdrówka szczęścia i miłości

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Natan33
Urodziny były dwa dni temu....to ja też spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego, zdrówka szczęścia i miłości
Dzięki.

Jadę dalej: klatka i plecy tak jak poprzednio. No prawie zmiana w przyciąganiu wyciągu - filmik pierwsza seria 12p w następnych +10kg i 10p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Ciężki dzień - Święto Pracy.
Po porannej sesji posiłek i wymuszona drzemka.
Jakiś bez werwy jestem>
Na barki zrobiłem: wznos ramion w bok stojąc 3x15p (jako rozgrzewkę)
wznos ramion w bok w pochyleniu tułowia 5x15p
Wznos ramion w bok stojąc 5x10p (pierwsze serie z bólem)
Wznos ramion skośnie w tył w pochyleniu tułowia 5x15p
Nie robiłem wyciskań gdyż boję się pogłębić ból barków.

Żona piecze kaczkę - będzie dieta paleo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Tak wyglądają moje bicepsy dzisiaj (jeden operowany a drugi naturalny ) , Który się bardziej podoba?
Prawdopodobnie będę leżał i nic nie robił cały dzień

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A ktory operowany bo zapomnialem,ten dluzszy jest lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby to Odys powiedział: Lewy
Jak to będzie Pan leżał cały dzień? Sąsiadka może potrzebuje pomocy a Pan będzie leżał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
jezoo
Jakby to Odys powiedział: Lewy
Jak to będzie Pan leżał cały dzień? Sąsiadka może potrzebuje pomocy a Pan będzie leżał?
Zdawało mi się, że odpisywałem na ten post a teraz nie widzę swojej odpowiedzi.
Operowany był lewy biceps - prawy sam się skrócił i nie jest taki piękny jak lewy (no i jest jednak 1-1,5 cm zawsze mniejszy!).
Nie leżałem cały czas - zrobiłem wznosy tułowia do modułu drugiego KNL


Próbuję też pokleić dętkę do roweru.
Chyba muszę więcej jeść wieczorem aby mieć chęci do porannych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
jezoo
Jakby to Odys powiedział: Lewy
Jak to będzie Pan leżał cały dzień? Sąsiadka może potrzebuje pomocy a Pan będzie leżał?
Wstaję gdy jestem potrzebny, za potrzebą i aby jeść. Teraz były dwie ostatnie sprawy (równie ważne jak pomoc sąsiadce, sąsiadowi).

Operowany to ten, który wszystkim się bardziej podoba.
Sąsiadce też - pewnie z powodu długości.

Odnalazł się post, który wcześniej napisałem! Został w szybkiej odpowiedzi - być może zapomniałem nacisnąć enter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Miałem mało kleju. Zakleiłem dętkę, sprawdziłem i było dobrze. Założyłem koło, pompuję i kicha!
Wziąłem rower żony, wsiadłem i pojechałem na tradycyjną ścieżkę rowerową.
Raz spadł mi łańcuch.
Przejechałem 20 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pan to więcej klei te dętki niż jeździ!
Masakra jakaś!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium