SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Bez pomocy nóg wejście na line jest bardzo trudne, dopiero próbuję się tego uczyć Na dłuższej linie byłoby łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu się odprawia? Szpagaty.
Postanowiłem nie naśladować, po mimo wszystko nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Paatik
Za mało tej liny Pan miał - i spodenki dłuższe by się przydały :)
Liny mam tyle ile mam. Nad dłuższymi spodenkami się zastanowię chociaż muszę się przyzwyczajać do slipów startowych.

Byłe na trasie marszowej. Leciałem jak zając, który pędził przede mną przez pole! Niestety, okazało się w końcu, że wiatr mnie pokonał i czas był o minutę gorszy niż wczoraj!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku, pan jest nie do zdarcia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
spcery w taki mróz muszą dawać w kość
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
tatuncio
spcery w taki mróz muszą dawać w kość
Zwłaszcza gdy wiatr wieje w twarz .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Po ciężkiej walce z sobą zrobiłem przysiady, wspięcia na palce i trening barków .
Brak mi tego zadowolenia po treningu jakie ma maceek
Chodzę taki trochę przymulony mimo dwukrotnego zażycia THERMO PUMP

Waga nie rośnie, tłuszcz nie spada! Jednym zdaniem: lipa na całego!
Pójdę na trasę marszową po posiłku oraz wypiciu THERMO PUMP.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
ojan


Waga nie rośnie, tłuszcz nie spada! Jednym zdaniem: lipa na całego!
Pójdę na trasę marszową po posiłku oraz wypiciu THERMO PUMP.


To prawie tak jak u mnie . Waga nie spada cały czas na tym samym poziomie od stycznia , tłuszcz minimalnie spadł ale do ładnej sylwetki daleko .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
jsdolan - myślę, że się zmienimy na lepsze do 15 kwietnia

Byłem na trasie marszowej - poszło mi się jeszcze dłużej niż wczoraj - 104 minuty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
ojan
Po ciężkiej walce z sobą zrobiłem przysiady, wspięcia na palce i trening barków .
Brak mi tego zadowolenia po treningu jakie ma maceek
Chodzę taki trochę przymulony mimo dwukrotnego zażycia THERMO PUMP

Waga nie rośnie, tłuszcz nie spada! Jednym zdaniem: lipa na całego!
Pójdę na trasę marszową po posiłku oraz wypiciu THERMO PUMP.


Zawsze można jeść jak tucznik, to i waga ruszy. No ale jutro pierwszy marca, więc powoli przydałoby się zacząć redukcje, żeby zdążyć na wakacje.

Ja się powoli nakręcam, ale jak patrze na pogodę, to chyba start w kwietniu z aerobami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Wiecej