SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
jezoo
Ma Pan to samo choróbsko co ja miałem. Spadek mięśniowy nie za duży. widać, że wody dużo uciekło i spadło wzdęcie brzucha. Smaruje Pan stawy jakimiś maściami rozgrzewającymi? Bólu nie zmniejszą ale mobilność lepsza.
Po analizie wyników badań moja diagnoza to ciężkie zatrucie alkoholem i przeziębienie.
Może być też reumatyzm i nawet gorsze rzeczy.
Najbardziej przeszkadza ten prawy nadgarstek!
Przede mną rok pod opieką lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zatrucie alkoholem? Tego po Panu bym się nie spodziewał - no chyba, że nadal ma Pan 20 lat albo alkohol trefny. Przejdzie Panu i na zawody Pan pojedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Coś podobnego miałem kiedyś w Niemczech.-w styczniu było 22 stopnie i zacząlem chodzić w krótkim rękawku.

Dostałem zapalenie większości stawów -dosłownie nawet ruchy palcami bolały.
Po tygodniu przeszło .
A z tym alkoholem ..-zawsze twierdzę ,że szkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Widzę ze nowy rok nie rozpoczął sie dla Ciebie za szczęśliwie . Niestety zatrucie alkoholowe potrafi spustoszyć organizm . Albo było za dużo albo tak jak pisze Jezzo jakiś trefny ten alkohol. Było nie było to dowód że alkohol szkodzi . Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Problemu z nadgarstkiem współczuję bo ja sie z tym borykam juz parę lat, tylko u mnie to lewy. Co trochę podleczę to znowu jakimś ćwiczeniem doprowadzam do tego że potwornie boli i nawet czasami zwykłej pompki nie potrafię zrobić. Ja dlatego używam ściągaczy na nadgarstki, smaruje jakimiś maściami i naświetlam lampom bioptron. Jestem ciekaw co ci ten lekarz zaleci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
masti
Coś podobnego miałem kiedyś w Niemczech.-w styczniu było 22 stopnie i zacząlem chodzić w krótkim rękawku.

Dostałem zapalenie większości stawów -dosłownie nawet ruchy palcami bolały.
Po tygodniu przeszło .
A z tym alkoholem ..-zawsze twierdzę ,że szkodzi :)
Zgadza się miesiąc.
Nie chodziłem w krótkim rękawku lecz leżałem 4 doby w łóżku.
Najlepsze jest nasze a to była METAXA a wypiłem ponad 0,5 litra (i nie byłem podpity!)

Niech moc będzie z Wami a zdrowie Was nie opuszcza nawet na chwilę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zdrowia Panie Janku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Również życzę dużo zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
Dzięki Wam za życzenia.
W dalszym ciągu jestem głównie w łóżku.
Jutro idę do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metaxe?
Kara za grzechy, ale głowa do góry szybko minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130565
fanslaska
Metaxe?
Kara za grzechy, ale głowa do góry szybko minie.
To Ty jednak żyjesz!?
Alko to moja diagnoza - ucieczka od gorszych możliwych. Na razie leczą mnie na zapalenie płuc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Wiecej