SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284077

napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1143 Napisanych postów 21833 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329542
Za to ja mam właściwie przez cały tydzień-ale nie są to bóle kontuzyjne tylko uczucie napakowania i obolałości potreningowej.

Gdzieś już na ten temat pisałem i podałem skalę odczuć.

Jeżeli po treningu i na drugi,trzeci dzień ćwiczone mieśnie nie mają żadnych odczuć-to dla mnie znak,że była lipa na treningu.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 825 Napisanych postów 5508 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 79739
Czyli fans jedzie na lipe non stop. Jak raz na ruski rok w klacie coś drze to jest święto. Jedynym ćwiczeniem, które trzyma mnie tydzień jest kółko, akurat jutro mi wypada a dopiero dzisiaj po 6tym dniu mogłem się kłaść ba plecach bez pomocy rąk.
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1793 Napisanych postów 14420 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340122
fan - kosmici tak mają jak Ty. Ja przed bólem uciekam poprzez częstszy trening - trenuję zanim się rozwinie na tyle abym nie płakał przy treningu. Ciągnięcie mięśni wiążę ze zbyt małą elastycznością mięśni np. coraz trudniej mi siadać i wstawać z podłogi gdyż przeszkadzają w tym napięte mięśnie najszerszego grzbietu, prostowników i pośladków. Coraz mniejsza objętość treningowa powoduje "zakwasy". Po tygodniu przerwy w treningach dochodzenie do sił trwa obecnie kilka tygodni! Wiąże się też z dolegliwościami bólowymi mimo stosowania niewielkich ciężarów.
Trening nie może być zbyt objętościowy gdyż brakuje na to sił. Muszę go dzielić na części:
wznos ramion w bok stojąc 2,5kg/3x20p
kubańskie wyciskanie 2,5kg/3x15p
wznos ramion w bok stojąc 5kg/3x15p
wznosy tyłka 3x15p

1a. Wl 48kgx10p 58kg/4x10p
1b. Podciąganie na drążku nachwytem 6p
2. Dips 5x10p

no i koniec. Siły się wyczerpują
Po przerwie i jedzeniu następna tura treningowa .
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 4168 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 53395
Na jabłkach to i sił nie ma.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1793 Napisanych postów 14420 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340122
kerad37
Na jabłkach to i sił nie ma.
Chleb też jest .
1a. Wyciskanie stojąc 5x10p
1b. Wznos ramion w bok w pochyleniu tułowia 12p
2. Podciąganie sztangi do brody stojąc 5x10p
3a. Biceps stojąc 5x8p
3b. Triceps leżąc 10p

No i brzuch zrobię później . Muszę zjeść kilka jabłek i chleb z dżemem malinowym a popić białkiem w proszku.

napisał(a)
Ekspert
Wczoraj na brzuch był jedynie plank.
Dzisiaj leciutkie kaszlanie ale chęci treningowe też leciutkie. Zrobiłem jednak:
ćwiczenia wstępne opisane wczoraj
1a. Przysiad 48/58kgx10p 63kg/3x10p
myślałem o zakończeniu na 2 seriach ale zawiesił mi się komputer i zrobiłem trzecią przy której zaczynałem się już pocić
1b. Wspięcia na palce 20p

No i brzuch zamierzam zrobić później. Potrzebuję większej stymulacji niż kubek kawy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny