SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
panteon
Czyli białko też podnosi cukier

Tak i to szybko - było to WHEY protein z ALLNUTRITION. Zjadłem 2 porcje po 30g produktu czyli:
-4g tłuszczu
- 6g węgli
- 42g białka
Jednym słowem można żyć na prochu i witaminach z minerałami

Zrobiłem Bear Complex z 28kg. Okazało się, że w czasie wykonywania miałem problemy z liczeniem i w końcu nie zawsze wiedziałem czy zrobiłem 4 czy 5 powtórzeń. Sądzę, że zrobiłem po 5 p i na pewno 5 obwodów. Przerwa między obwodami 60 sekund (niby mógłbym przerwę skrócić do 5o sek. ). Najwięcej problemu miałem z utrzymaniem gryfu przy przysiadzie frontowym. Sztanga uciska na obojczyki a nie chcę przyduszać szyi. Trzymam ją głównie w dłoniach! Myślę, że z czasem nabiorę wprawy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
jsdolan5
ojan
JarekSFD - obejrzę sobie jeszcze raz swoją formę na minionych zawodach . Na następnych będzie rzeźba i mniejsze otłuszczenie - zostało 4 tygodnie. Bardzo chciałbym w końcu poznać wnuki jsdolan5 - zawody są 8-9 kwietnia.



Nie gwarantuję ze będą moje wnuki, ale ja się wybieram prawdopodobnie z żoną

To musisz przyjść w niedzielę 9 kwietnia o 10:00
W sobotę jest jedynie weryfikacja dla zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
ojan
JarekSFD - obejrzę sobie jeszcze raz swoją formę na minionych zawodach . Na następnych będzie rzeźba i mniejsze otłuszczenie - zostało 4 tygodnie. Bardzo chciałbym w końcu poznać wnuki jsdolan5 - zawody są 8-9 kwietnia.



Nie gwarantuję ze będą moje wnuki, ale ja się wybieram prawdopodobnie z żoną

To musisz przyjść w niedzielę 9 kwietnia o 10:00
W sobotę jest jedynie weryfikacja dla zawodników


Znaczy impreza dla widzów jest tylko w niedzielę? A jakieś bilety to trzeba nabyć prędzej czy dopiero na miejscu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
ojan
RedAlert
Ostatnie tygodnie przed MŚ robiłem interwały i wydaje mi się, że to była słuszna koncepcja.

Pamiętam, że robiłeś także spacery

Przejechałem na rowerze 30km. Pod koniec wiatr się wzmógł na tyle, że w jedną stronę jechałem 9-14km/h a w drugą 19-22km/h. Całkowity czas jazdy 2h (trzeba doliczyć 2km dojazdowe do ścieżki na której jeździłem - czyli razem przejechałem 32km ).
Po powrocie zmierzyłem cukier - było 81. Zjem ok. 40g białka w prochu i zmierzę ponownie za pól godziny.


Rano był spacer a po treningu 20 min interwałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te sposoby na redukcje przypominają mi bajkę z dzieciństwa o cygance i zupie z gwoździa, znacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
jsdolan5

Znaczy impreza dla widzów jest tylko w niedzielę? A jakieś bilety to trzeba nabyć prędzej czy dopiero na miejscu ?

Właśnie tak. Bilety na miejscu a impreza trwać będzie całą niedzielę.

fanslaska - opowieść o zupie z gwoździa znam . Z redukcją jest tak jak piszesz.
Wrzucasz gwóźdź w postaci obniżenia kaloryczności a potem wrzucasz do garnka wszelkie aktywności fizyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan


Zrobiłem Bear Complex z 28kg. Okazało się, że w czasie wykonywania miałem problemy z liczeniem i w końcu nie zawsze wiedziałem czy zrobiłem 4 czy 5 powtórzeń. Sądzę, że zrobiłem po 5 p i na pewno 5 obwodów. Przerwa między obwodami 60 sekund (niby mógłbym przerwę skrócić do 5o sek. ). Najwięcej problemu miałem z utrzymaniem gryfu przy przysiadzie frontowym. Sztanga uciska na obojczyki a nie chcę przyduszać szyi. Trzymam ją głównie w dłoniach! Myślę, że z czasem nabiorę wprawy .


Nie skracaj przerw. Jeśli czujesz się na siłach, dodaj powtórzeń w serii do siedmiu.
Jeśli chcesz oszczędzić obojczyki i szyję, to można założyć gruby wełniany golf. Korzyść będzie podwójna

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
_Szajba_

Nie skracaj przerw. Jeśli czujesz się na siłach, dodaj powtórzeń w serii do siedmiu.
Jeśli chcesz oszczędzić obojczyki i szyję, to można założyć gruby wełniany golf. Korzyść będzie podwójna

Spróbuję robić w serii 7p chociaż po 3p zaczynam się zatracać w liczeniu
Nie mam takiego golfa - będę dążyć do lepszego ułożenia gryfu.

Trening klatki z plecami prawie bez zmian - udało się coś tam dołożyć ale do rekordów dosyć daleko. Wypiłem białko, zjem schab z ogórkiem i pójdę zrobić wiosłowania. Potem rower.
Waga 74,4kg ; wczoraj było tyle samo


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-03-16 09:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
Ciąg dalszy w drodze do Mistrzostw Śląska
wiosło nachwytem 48kgx12p 88kg/2x10p 118kg/2x3p
MC 118kg/3x4p



Czeka mnie przejażdżka rowerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
to 118 poszło na serio mega sprawnie. szacun

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium