SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
a za ile kolejne zawody?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
kabo9
ja bym nie pojechał o ile nie byłbym pewien, że jestem przygotowany na 100% na co mnie stać
ale ja chyba dlatego jeszcze nie wystartowałem


Zawsze jestem przygotowany na 100% na co mnie stać .
To, że inni ze mną wygrywają to zupełnie inna sprawa.

8-9 kwiecień Mistrzostwa Śląska w Mysłowicach
21-23 kwietnia Mistrzostwa Polski w Kielcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
Panie Janku a Masti mocno prosił aby ta impreza otwierała dla pana sezon startów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
Moim pierwszym startem będzie jednak Żelistrzewo (tradycyjnie).
Bilety wykupione.

Dzięki za opinie


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-02-24 14:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
Trening odwalony :)
Zrobiłem :
kubany
przysiady i wspięcia - tak samo jak poprzednio

Samopoczucie raczej kiepskie!
Mam zmniejszoną ilość tabletek na nadczynność i chyba to jest przyczyną podwyższonej nerwowości.
Do zawodów 14 dni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan

Zawsze jestem przygotowany na 100% na co mnie stać .
To, że inni ze mną wygrywają to zupełnie inna sprawa.


widocznie inni mają 100% ustawione w innym miejscu
teraz przy boomie na kulturystykę i fitness poziom zawodów poszedł mooocno do przodu

ale mimo wszystko gratuluję optymizmu i odwagi w rywalizacji z młodszymi
do 75kg będziesz startował?


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-02-25 10:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
nieraz nasze 100% to konkurencyjne 50% - panie Janku ciężko ocenić po filmikach czy forma jest czy nie ma. Uczciwie - źle nie jest ale dupy też nie urywa, startować dla doświadczenia pan nie potrzebuje ale jeśli jest szansa na medal to śmiało pewnie połowa ekipy z debiutów się tam zjawi

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
100% jednego jest lepsze niż 100% innego i tu nie ma co się oszukiwać.
Sporo kosztuje taki wyjazd, ale fajnie, że się Pan zdecydował
Kibicuję jak zawsze!
Jest jeszcze trochę czasu na doszlifowanie kraty na brzuchu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
kabo9

widocznie inni mają 100% ustawione w innym miejscu
teraz przy boomie na kulturystykę i fitness poziom zawodów poszedł mooocno do przodu

ale mimo wszystko gratuluję optymizmu i odwagi w rywalizacji z młodszymi
do 75kg będziesz startował?


Przygotowuję się na 100% tego na co mnie z danym momencie stać. Dla mnie będą to pierwsze zawody w sezonie (mam nadzieję) a dla innych mogą to być jedyne zawody do których się przygotowują. Realnie to musiałbym pozostać do końca życia w domu! Z młodzieżą zawsze jestem skazany na porażkę a w weteranach również (wiek swoje robi w kategoriach wagowych a w weteranach i wiek i waga).
Na razie nie wiem czy w weteranach czy w kat. do 75kg - będą listy startowe i weryfikacja to zdecyduję

panteon - starty są drogie niestety. Żelistrzewo nie jest aż takie drogie - zawody jednodniowe. Pozostałe są 2-dniowe i trzeba doliczyć jakiś nocleg oprócz dojazdu na miejsce. Taniej jest gdy ma się świtę koło siebie i jedzie się samochodem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Wiecej