SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
tatuncio
superseria na łapki to super pompa !

Nigdy nie zależało mi na pompie. Teraz zależy mi na długim życiu w jako takim zdrowiu. Nie cierpię bólu mięśni! Doświadczam go obecnie nawet po tak marnym dniu treningowym jak wczorajszy!
Pogoda do spania lub picia - wolę to pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Z tą pompą...człowiek wychodzi z treningu, mięśnie większe, pękate, poziom zadowolenia rośnie, a następnego dnia pipa łabędzia...jest jak było przed pompą...frustrujące :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Spanie/picie - niektórzy robią to jako superserie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
ojan

Nie cierpię bólu mięśni! Doświadczam go obecnie nawet po tak marnym dniu treningowym jak wczorajszy!
.


Panie Janku -w takim razie aż strach pomyśleć i kto wytrzyma pański trening ''normalny'' ---( nie marny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Jawor50
ojan

Nie cierpię bólu mięśni! Doświadczam go obecnie nawet po tak marnym dniu treningowym jak wczorajszy!
.


Panie Janku -w takim razie aż strach pomyśleć i kto wytrzyma pański trening ''normalny'' ---( nie marny)

Oj tam, oj tam.

Spać mi się chce!
Wsiadam na rower!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
to może niech pan weźmie sobie skołuje taki rower na którym się prawie leży, dwa w jednym

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Gwid
to może niech pan weźmie sobie skołuje taki rower na którym się prawie leży, dwa w jednym

A jaki byłby z tego pożytek dla mnie?
Przejechałem na rowerze 15km i wróciłem do domu gdyż zaczęło padać!
Spać mi się chce nadal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
Janku, coś za często śpisz. Ja w wieku 62 lat nigdy nie ucinam drzemki w dzień a chodzę spać dopiero po godzinie 23 - ciej. Wstaję o 6:30 lub 6:40, mimo że nie pracuję. Co prawda nie jestem kulturystą jak Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Zyberek
Janku, coś za często śpisz. Ja w wieku 62 lat nigdy nie ucinam drzemki w dzień a chodzę spać dopiero po godzinie 23 - ciej. Wstaję o 6:30 lub 6:40, mimo że nie pracuję. Co prawda nie jestem kulturystą jak Ty.

To co Ty robisz przez ten cały czas?
Dojdziesz do moich lat i będziesz na wszystko inaczej patrzeć!

Chciałbym spać w nocy snem nieprzerywanym.
Podobno chcieć to móc ale w tym przypadku ta prawda się nie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium