SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulki w okolicach kręgosłupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Witam, mam jakiś problem z kręgosłupem, od początku...
Wcześniej było ok robiłem brzuszki na twardym podłożu (parkiet) często co trening. Pewnego dnia jak robiłem coś tam bolało, tak co trening więc dotknąłem tam i poczułem jakby kulki takie przesuwające się z dwóch stron kręgosłupa (Załączyłem zdjęcie, plecy wzięte z internetu) Miałem robione rentgena kręgosłupa to nic nie wykazało, wszystko jest ok. Czasami jakby tak piecze w tym miejscu i tak czuje jakby te kulki. Co to może być?




Zmieniony przez - Miszczu223 w dniu 2014-03-07 21:33:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
te kulki są pod skórą?
Konsultowałeś to z lekarzem?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Tak pod skórą, chirurg pomacał powiedział że to niby od brzuszków jakieś krwinki popękały (mi sie wydaje że to bzdura) lekarz rodzinny dał skierowanie na rentgena lędźwiowego wyniki bede miał w poniedziałem (ale jak rentgen może wyłapać takie miękkie coś bo to nie jest twarte tylko kuleczki miękkie) a lekarz od wad postawy powiedział że to możliwe że torbiele mi się zrobiły i nic z tym nie kontynuował. Co z tym zrobić dalej?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam czy moje wyniki krwi i moczu są dobre

Następny temat

rozpadam sie

WHEY premium