SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulka na wardze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
Siemka.
Mam problem który mnie... irytuje?
Od początku... kiedyś gryzłem wargę dawno temu... tak gryzłem że w końcu mi sie zrobiła kula i musiałem to wyciąć....

Wszystko fajnie.
A z tydzień temu, nie wiem jak, może przez sen czy coś, W INNYM MIEJSCU sobie ugryzłem. Myśle sobie, zagoi się, mała ranka. Ale z 4 dni temu zrobiła sie kulka znowu, i do dzisiaj nie zeszła.
Jest dość nisko od środka wargi.
Nie wiem już sam czy przekłuć to czy nie?
bo kiedyś przebiłem i później musiałem to wycinać...

A już mnie tak denerwuje to że nie mogę ;/

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
prawdopodobnie tzw MUKOCELA - torbiel śluzowa mucocele
jesli diagnoza sie zgadza to raczej tylko wycięcie - chirurg stomatologiczny albo stomatolog z zacięciem chirurgicznym , periodontolog
2

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
dziękuje.
Jak nie zejdzie w najbliższym czasie, to będe musiał znowu iść do lekarza to wycinać...
ehh....

SOG.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepta na naturalny wzrost testosteronu

Następny temat

Skrecenie stawu skokowego -- elektroterapia

WHEY premium