SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który tani gainer?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394
Witam!

Zastanawiam się, który z wymienionych gainer jest najlepszy pod względem składu?

EXP MEGABOL NEW MASS MUTATION
HI-TEC WHEY MASS BUILDER
MEGABOL WHEY MASS GAIN
MEGABOL GAINER 737

Cenowo są podobne i wahają się od 18 do 23 zł za kg. Smak, rozpuszczalność, trawienie pewnie też nie ma wielkich różnic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Banan jakiś mega inspirujący był tym razem xD W tym momencie ryż może być nieco bardziej rozgotowany ze względu na porę po treningową. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
stad t o
HI-TEC WHEY MASS BUILDER
alei tak w tej cenie polecałbym SFD MASS Acivator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
FA mass effect - niewielka zawartość cukrów, przyzwoita jakość ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Białko np SFD WPC v3 + owies i masz lepszego gainera niż wszystkie tu wymienione

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
K_PS
Białko np SFD WPC v3 + owies i masz lepszego gainera niż wszystkie tu wymienione

Zgadza się, jednak w zależności na jaką porę ma być gainer - jeżeli śniadanie lub inną porę nie po treningową to jak najbardziej, jak właśnie po treningu to jednak coś z "szybkimi" ww jest wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Zawsze można zamiast owsa zmiksować np białko + bana + ryż i dać po tren

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Jak najbardziej - ogółem jest się w stanie całkowicie wyeliminować z diety węglowodany w formie prochu. Ale banan z szybkich ww to troszkę mało bo w sporej części banan to fruktoza która uzupełnia zapasy glikogenu tylko w wątrobie, dałbym nieco miodu i kilka wafli ryżowych do tego i mamy kompletny mix po treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
a z tego co ja sie orientuje fruktoza w bananach stanowi mniejsza czesc ok 30% puli weglowodanów...
jak jest wg Twoich info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
J.W
Banan jest źródłem glukozy, fruktozy, sacharozy oraz skrobi. Proporcje pomiędzy poszczególnymi cukrami uzależnione są od dojrzałości owocu, im bardziej zielony – tym więcej jest węglowodanów złożonych, a im bardziej żółty czy brązowy – tym więcej mono- i disacharydów.
ale nawet jeśli zawierał by 100 % fruktozy, to glikogen wątrobowy też trzeba uzupełniać. Poza tym jego resynteza trwa nawet do 24 godzin, więc nie jest istotny aspekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Tak to wszystko się zgadza dlatego nie powiedziałem że banan się nie nadaje ale dodając ww z chociażby z wafli ryżowych dostarczymy szybkich ww złożonych dzięki temu mamy kompletny mix który będzie uzupełniał glikogen zarówno w mięśniach jak i wątrobie. Sam banan też będzie dobry ale jeden wtedy trochę mało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
A mnie zastanawia skąd ta dyskusja o samym bananie, przecież napisałem, że jeszcze ryż do tego Bana jako taki dodatek tam po prostu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl suplementacji pomoc

Następny temat

Co dodać do Storma ?

WHEY premium