SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który chleb wybrać przy diecie odnośnie Canddida spp.?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witam
Potrzebuje pomocy odnośnie wskazania który z niżej przedstawionych chlebów będzie najbardziej bezpieczny i odpowiedni w przypadku diety na posiadanie Canddidy?
Mam Candidę obecnie stwierdzoną z wymazu gardła na języku ale może też być w przełyku czy gdzie indziej.
Brałem tabletki Flucofast 7 dni po 100mg, trzy opakowania nystatyny w zawiesinie.
Teraz stosuje dietę oraz biorę probiotyki Dicoflor 60.
Chleb 1:
Chleb razowy -skład: mąka razowa typ 2000, mąka żytnia, mąka pszenna, woda, zakwas naturalny, sól, drożdże
Chleb 2:
Chleb (mało informacji bo sklep prosto z piekarni nie pakowany, skład tyle co Pani w sklepie powiedziała.) -skład: mąka żytnia 90%, mąka pszenna 10% + dodatki
Chleb 3:
Chleb z orkiszem -skład: mąka żytnia 35%, woda, mąka orkiszowa 12%,słonecznik 8,5%, płatki ziemniaczane, otręby pszenne 2,5%,ekstrakt słodu jęczmiennego, wysoko proteino-wana mąka pszenna, inne,
Chleb 4
Chleb Jakubkowy -skład: mąka żytnia razowa 72%, woda, słonecznik 10%, siemię lniane 8%, żyto krojone 5%, sezam 1%, płatki owsiane, sól, drożdże.
Chleb 5
Chleb na naturalnym zakwasie, pełnoziarnisty, żytni -skład; mąka żytnia, pszenna, woda, żyto krojone 15%,słonecznik 10%,siemię lniane 6%,drożdże, sól, ekstrakt słodu,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
candida to ta popularna choroba glutenowców ta ? wiec odpowiedz jest prosta.. unikaj chleba z glutenem i produktów glutenowych

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Napisz coś wiecej bo ja mam 14 wizyte u laryngologa i tez bede chcial wymaz z gardla +obecnosc grzybow. Czy wymaz z jezyka a wymaz z gradla robi sie razem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z barkiem

Następny temat

Guz z boku klatki piersiowej.

Wiecej