SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który chleb jest najlepszy na redukcję

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam.

Czasem brakuje mi czasu na gotowanie kaszy czy ryżu i muszę ratować się chlebem. Znalazłem trzy chleby w markecie w którym często robię zakupy które według mnie są całkiem OK. Który ma najlepszy skład na redukcje i jest najzdrowszy?

1.



2.



3.




Zmieniony przez - matt_dejmon w dniu 2017-12-07 20:44:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie ma lepszego i gorszego, jak zjesz raz taki, raz taki nic się nie stanie. Ja natomiast wzięłabym pierwszy, bez dodatku słonecznika i dyni.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
Właśnie pierwszy kupuję najczęściej ale nie jest napisane z jakiej mąki jest zrobiony i ma drożdże, których ostatni nie ma. A czemu wybrałabyś bez słonecznika i dyni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
mają kiepskie proporcje kwasów tłuszczowych, jakby miał głównie siemię i np. nasiona chia - owszem Natomiast nie ma co popadać w paranoję (ale dodatki tłuszczowe) nabijają niepotrzebnie makro, stąd uwaga.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1625
Ok to dzięki za wyjaśnienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Masz napisane z jakiej mąki jest ten pierwszy z mąki razowej.

jak jesz 2-3 kromki to nie ma co sobie głowy zawracać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Mąka razowa pszenna 2000... Chyba lepsza niż żytnia 700 - bo to jasna mąka - w sensie bardziej oczyszczona. Piekę chleby w domu na zakwasie tylko - dlatego wkurza mnie dodatek drożdży we wszystkich tych chlebach (szybciej rosną, no i jak zakwas słaby albo stary to chleb i tak urośnie).
Żytnią 2000 używa się tylko do zakwasu - ciężko upiec cały chleb z niej - wychodzi bardzo gliniasty....


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-12-08 09:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skład pierwszej pozycji nie jest najgorszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wszystkie są w miarę ok. Masz jeszcze do wyboru pumpernikiel i pełnoziarnisty. Warto patrzeć, aby nie był gąbczasty a twardy i ciężki.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 69 kg

Następny temat

Śniadania białkowo- tłuszczowe?

WHEY premium