SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białeczko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Pewnie wiele razy już było to pytanie ale nie potrafię się zdecydować.
Białeczko ma mi posłużyć do uzupełnienia diety - odchudzam się
myślałem nad:
OLIMP PROVIT 80
Białko OSTROWIA WPC 80
WPC 80 ŁOWICKIE
VitaFit / SFD WPC Protein ECONO v2 (wersja plus v2 jest o 10zł droższa a jedynie 5g białka więcej)
prosze o poradę które wybrać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
jako iż nie ogarniam gdzie jest tutaj opcja edytuj, o ile w ogóle jest to piszę kolejnego posta...
@edit: właśnie zauważyłem gdzie jest(...)

Jest to moje pierwsze spotkanie z białkiem, więc prosiłbym o jakieś w miare "zjadliwe" bo chyba z tym są największe kłopoty

Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2012-04-29 00:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28731
zdecydowanie sfd

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
ale sfd dlatego ze jest najlepsze czy dlatego że pisze właśnie na forum sfd, to dla mnie ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28731
z tych co wymieniłeś to najlepsze później ostrowia
sfd
smaki są dobre, rozpuszczalność też mocno sie nie pieni i nie ma się żadnych rewolucji żołądkowych
ostrowia podobnie ale mocno sie pieni

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sfd raczej, ostrowia ma gorszy smak i rozpuszczalnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20244
Ja piję SFD i też polecam Wanilia fajnie orzeźwia w gorące dnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co do białka sfd masz jego badania w tematach podwieszonych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Kupiłem pół roku temu kilka opakowań SFD WPC Protein V2 i było to najgorsze świństwo jakie piłem w życiu. Co prawda, wiele zależy do czego człowiek jest przyzwyczajony, przed zakupem czytałem opinie różnych osób, które chwaliły jego smak. Najtańsze podróbki coli z Biedronki też wielu smakują, a uważam że SFD WPC Protein V2 jest właśnie takim białkiem klasy B. Osobiście dziwi mnie to, bo np. na allegro można kupić przykładowo Olimp WPC w smaku neutralnym za 38,5 zł za 700 g i pić samo lub dodać np. do mleka. Odżywki SFD mają być przede wszystkim alternatywą cenową dla droższych białek, jakość, smak itd. rekompensując niższą cenę, co akurat się nie zawsze sprawdza, więc zakup trzeba przemyśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
no łowickie czy ostrowia to jednak nie jest konkurencja do ekonoma sfd.. inaczej jaby orownywac do sciteca .. ale z listy bralym jednak sfd.. jednak plusa (wisnia wymiata) .. ekonoma nie znam nowego

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
KrisC
Odżywki SFD mają być przede wszystkim alternatywą cenową dla droższych białek, jakość, smak itd. rekompensując niższą cenę, co akurat się nie zawsze sprawdza, więc zakup trzeba przemyśleć.


dla tanszych nie drozszych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na maj - jak oceniacie?

Następny temat

Koniec z 1,3d

WHEY premium