SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ksiazka - anatomia w cwiczeniach silowych + Video atlas cwiczen

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3303


Witam, kiedys na forum przewinelo sie kilka rysunkow, na ktorych pokazane byly pracujace grupy miesniowe podczas cwiczen kulturystycznych oraz dodatkowe informacje co do ich wykonywania. Ostatnio natrafilem na zrodlo, ksiazke Strength Training Anatomy (autor: Frederic Delavier).
Jezeli ktos dopiero zaczyna przygode na silowni i niezbyt dobrze zna sie na anatomii ciala ludzkiego to jest to pozycja obowiazkowa (: Niestety w jezyku angielskim, ale ogolnej tresci mozna domyslec sie patrzac na obrazki. Polecam, oto link do pelnej ksiazki (124 strony, okolo 20mb):
Server1: rapidshare(KROPKA)de/files/16511309/strength.training.anatomy.pdf
Server2: megaupload.com/?d=OU7D69WV

Przypominam takze o video atlasie cwiczen (Fit Show) dostepnym na stronie:
http://bodybuilding.com/fun/fitshow.htm
Zarowno dla poczatkujacych jak i bardziej zaawansowanych - sporo ciekawych porad i nauka poprawnej techniki w postaci filmow.

Pozdrawiam i zapraszam do klikania w linki w mojej sygnaturze (Pajacyk oraz TheHungerSite). Za ten po prawo tez sie nie obraze

edit: musialem poprawic link bo poprzedni nie dzialal. Ten ktory widac powyzej nalezy wkleic do przegladarki i wstawic kropke zamiast napisu. Wrzucilem tez link do innego serwera gdyby ktos mial problemy.

ps: dopiero teraz o tym pomyslalem - w sumie to nie piractwo bo ktos juz wrzucal czesc materialu na sfd bez zgody autorow wiec w razie czego co zlego to nie ja (:

Zmieniony przez - erufiku w dniu 2006-04-28 11:17:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
nie wiem czy komus sie przyda ja mowie za siebie ale sog za starania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głową w dół wyciskam więcj niż na płasko?

Następny temat

Masówka do oceny

WHEY premium