SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywa klatka piersiowa a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Siemka.

Od dziecka mam taki dziwny problem z klatką, że prawa część [tu obok mostka pod piersią] jest bardziej wypukła niż lewa część. Ta lewa wydaje mi się "normalna" więc problemem jest raczej uwypuklenie się tej prawej części.

Jak wygląda w takiej sytuacji sprawa z treningiem na klatkę piersiową ?? Czy trenując normalnie to się uwydatni ?? Czy dotrenować najpierw lewą pierś ??

Dzięki z góry za info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Ćwicz równomiernie tak samo obie strony klatki .. nigdy nie dokładaj wiecej talerzy z jednej strony .. bo to nie o to chodzi .. mozesz Cwiczyc wiecej hantlami .. a tak na poczatku to warto było by odwiedzic lekarza sportowego i zapytac sie czy nie masz jakis przeciwskazan do uprawiania tego sportu .. pozdrawiam ;)
1

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1436
spoko , nie przejmuj sie !!
tez tak mialem na poczatku cwiczenia a teraz po ponad 2 latach juz prawie nie ma różnicy. z czasem sie wyrowna ! tylko nie kombinuj jak poprzednik napisal obie strony klatki maja pracowac z tak sama siłą . Jezeli Twoja ubozsza czesc klatki odstaje w jakims cwiczeniu ustaw ociazenie tak zeby obie rece pracowały '' takim samym torem'' czy to w rozpietkach czy w wyciskanie oburacz na lawc.pzdro

Nie ma ludzi nie do zajechania....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Ok tylko chciałbym podkreślić, że różnica nie jest spowodowana większym mięśniem tylko kością i chrząstką. Jest to po prostu jakaś krzywica. A ja jeszcze nie zacząłem trenować. Jedynie trochę trening domatora.

Zależy mi na zbudowaniu lekkiej masy i na rzeźbie bardziej niż na ogromnych mięśniach :) Chce po prostu mieć dobrze wykształcone główne partie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
to zaden problem poniewaz klatka piersiowa nigdy nie jest idealnie symetryczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
co wiecej... CZŁOWIEK nigdy nie jest symetryczny...

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2007-06-10 00:42:04

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
cwicz i nie ******l , znajdz sobie inną wymowke , jak ci sie nie che cwiczyc do na kort tenisowy ********laj .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
hehe no ja wiem, że nie jest ale ja mam to troche za duzo do przodu moim zdaniem ;)

bartek idz spusc z kija bo szalejesz :) ja cały czas trenuje ;) koksem byc nie musze i nie chce chodzi mi o normalna zdrowa posture a ty tu jakies ideologie dokładasz :)

Zmieniony przez - wtc86 w dniu 2007-06-10 01:10:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
hehe no ja wiem, że nie jest ale ja mam to troche za duzo do przodu moim zdaniem ;)

no to w takim razie do lekarza sportowego sie udaj tak jak pisałem poprednio z nim sie skonsultuj,.. moze przesadzasz a moze i masz racje .... my tego nie wiemy .. bo nawet fotki nie mamy... pzdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapaść- informacje

Następny temat

guzek (kośc?) na kolanie z boku zewnetrzna strona

WHEY premium