SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew w ślinie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Od 3 dni mam duszący kaszel i katar. Cały czas wypluwam ze śliną podczas kaszlu żółtą wydzielinę, dzisiaj raz była bardziej czerwona. Co to może być?... Gdy pisałem że podejrzewam raka wszyscy mnie wyśmiewali, a teraz już mam powazniejsze objawy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Przeziebienie, idz do lekarza, przewlekly katar, kaszel w wydzielinie moga wystepowac krwinki czerwone, jednak nie mozna tego bagateliziwac, nie mozna tez wykluczyc zapalenia itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Moja mama wraca do domu dopiero w piątek, a w poniedziałek mam egzaminy gimnazjalne, mogę iść sam do lekarza jak wezmę kartę chipowska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Oczywiscie, mozesz, a nawet musisz jak najpredzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale czy mnie przyjmą? Dodatkowo jest niedziela, przychodnie pozamykane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No to wiadomo dziś do przychodni się nie udasz, możesz się udać zawsze na pogotowie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Sa odpowiednie punkty stacjonarne w miastach dla twojej przychodni, pracujace i w niedziele. Jezeli nie mozesz tam dojechac postaraj sie zalatwic dojazd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
pojadę za tydzień po egzaminach do przychodni, teraz kaszlę ciągle w białą chusteczkę, i nie ma tam krwi, może to był po prostu jednorazowy incydent? Dostałem wtedy naprawdę mocnego ataku kaszlu, ogromna ilość żółtej wydzieliny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
prawdopodobnie albo sezonowa infekcja albo jakieś zapalenie.
jeżeli żółta wydzielina to zakażenie bakteryjne i będzie trzeba przyjąć antybiotyk

jedz dzisiaj albo jutro do lekarza


Zmieniony przez - lysyleb w dniu 2016-04-10 15:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
infekcja bakteryjna i żołta wydzielina, można to zrozumieć, ale skąd się krew wzięła? Martwi mnie to, bo od dłuższego czasu podejrzewałem raka jelita grubego, który daje przerzut do płuc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6263
kaszląc podrażniasz drogi oddechowe , gardło i stąd może być krew takie obtarcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocny cios w mięsień

Następny temat

Ból lewego jądra

Wiecej