SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krem regenerujący (leczy trądzik i blizny)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Czesc!!!
Wlasnie dzisiaj widzialem w telewizji na zakupach Mango reklamowali krem regenerujacy. Niby tak mowili ze leczy roznego rodzaju poparzenia, przebarwienia, tradzik i blizny po tradziku.
Jest to krem na bazie wydzieliny ze slimaka Troche mnie to zdziwilo. Zawiera ta wydzieline dlatego poniewaz jest ona doskonalym srodkiem regenerujacym. Dziala ona u slimaka w ten sposob ze gdy straci on czesc skorupy lub gdy zostanie wylamana, pęknieta to wtedy ta wydzielina nadbudowuje ta skorupe.
Krem oprocz tej wydzieliny zawiera inne srodki w odpowiednich proporcjach.W odniesieniu do ludzi dziala na podobnej zasadzie. Gdy skora jest zniszczona, sa blizny to krem odbudowuje gładką skore w zmienionym miejscu.
Szczerze mowiac to nie wiem co o tym myslec. Czy to jakas sciema czy nie.
Moze ktos ma juz taki krem i go stasowal i chcialby sie podzielic efektami ktore zauwazyl.
Niby tam jedna kobieta w tej reklamie stasowala go przez trzy tygodnie na blizny po tradziku i pozniej nie bylo po nich sladu. :-%
Ten krem kosztuje 199zl. Jesli by rzeczywiscie dzialal tak jak tam mowia to by bylo super.
Prosze o komentarze, szczegolnie tych osob ktore juz to mieli i stosowali.
A jak nie to moze komus pomoglem zamieszceniem tego artykulu :-%
Co o ty myslicie Tylko prosze o mądre wypowiedzi. Jak ktos ma pisac glupoty to niech sie wogole nie wypowiada.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
eeeeee
nie dość że Mango to jeszcze ten ślimak

NA moje to jest mocny kant,nie radzę kupować.

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
no nie wiem
ze mango to nie znaczy od razu ze lipa ... chyba
a moze to jest bardzo dobry srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
Zazwyczaj znaczy,że lipa
Uwierz mi,gdyby to był naprawdę wiarygodny,dobry środek najpierw sprzedawany byłby w aptekach,pewnie polecany byłby przez lekarzy dermatologów,itp,itd.
A on urywa się z nikąd,nikt nigdy o nim nie słyszał.

Jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości,może poprostu spytaj się o ten srodek jakiegoś dermatologa

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Nikt nigdy o nim nie slyszal bo on niedawno zostal wynaleziony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
aaaaaaaa tam
a Kaczyński lubi klospy.

Balrog maj dir,ja bym nie zaufała żadnej nieznanej firmie,ba,nieznajomemu wogóle produktowi.Jeśli chcesz,możesz wydać te pieniądze,może nie będą wrzucone w błoto,wszystko zależy od Ciebie.Ja bym poprostu nie zaufała,tym bardziej,że produkt będzie dotyczył Twojego zdrowia

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wiesz co moze kup go a najlepiej 2 opakowania bo taniej wychodzi
widzialam ta reklame i napiszesz czy dziala ?? i czy nie jest kiczem ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
widziałam reklamę, hmm jeśli coś do wszytkiego to do niczego, moje wrażenie pic na wodę...
Ja osobiście na trądzik polecam krem benzacne 5% lub 10% a na blizny wszelkie Contratubex, jak dotąd nie zawiodłam się, a blizn sporo nim usunięłam.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Zamiescilem ten artykul dla celow informacyjnych ... a nóż, widelec ktoś sie zaciekawi.
Jesli chodzi o mnie to narazie nie bede go kupowal ... poczekam sobie grzecznie z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Jednak jest moze ktos kto stosowal ten krem lub zamierza i chcialby sie podzielic z Nami informacjami.
Wiem ze jest duzo osob ktore aby pozbyc sie tradziku i blizn zrobia wiele.
Tonacy brzytwy sie chwyta i to moze wlasnie jest ta brzytwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3512
Pisałam ostatnio o tym kremie. jest rozmowa w podwieszonym temacie na temat trądziku i usuwaniu blizn.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osy i szerszenie

Następny temat

Rio SoLaire

WHEY premium