SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatynka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 535

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44365 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam. Kupiłem ostatnio kreatynę TCM 1100 mega caps i o to pytanie czy mogę ją połączyć np. z białkiem albo z monohydratem ?
Co lepsze i jak brać?

18lat,173cm,76kg,Cel:masa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30240
Jaki staż na siłowni? Jak z dietą stoisz? Jesli chcesz zrobić plażówkę w miesiąc to chętnie odkupię od Ciebie te suple bo Ci są totalnie niepotrzebne białko dajesz według braków w diecie a kreatynę normalnie w cyklu ale jak pisałem wyżej jak staż 0 lub bliski zeru to szkoda kasy na to było.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 285
o ile się nie mylę to zadał inne pytanie :) możesz łączyć.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2413 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20417
łącz ale pamiętaj o diecie bo to podstawa...

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym smażyć

Następny temat

interpretacja wyników moczu

Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Czy warto trenować podczas upałów? Czy warto trenować podczas upałów? Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi?