SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna z BCAA? Pomocyy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Szczupły, lekko umięsniony brzuch.

17

Waga / wzrost

60kg/ 1.70

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Dobra sylwetka

Stosowane wcześniej spalacze

Nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic
napisał(a)
Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
Czesc.
Trenuje pilke nozną juz okolo 10 lat , ale na siłkę chodzę dopiero 3 miesiąc, wiecc chciałem zapytać o jakas fajną kreatyne i z czym ją łączyć ? Z BCAA czy Gainerem ? . Zalezy mi na szybkim przyroscie wagi . Chciałbym dodać ,że chodze na silke 4 razy w tygodniu i niestety moja waga to 60kg ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5641 Napisanych postów 138029 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941442
nie ma nic na szybko
dobra sylwetke buduje sie latami, niezaleznie co dodasz i w jakich ilosciach, pewnej granicy nie przeskoczysz, bez podstaw dietetycznych.
tym bardziej, ze wazysz 60kg, wiec ewidentnie kuleje odzywianie i tym zajmij sie w pierwszej kolejnosci
napisał(a)
Początkujący
Ok, więc na tą chwilę nie kupię. Ale czy polecacie jakies suplementy na masę ? Mam szybką przemianę materii , i moja dieta nie wystarcza , więc mysle ,że powiniem cos kupic . Jakis gainer, odzywka białkowa.. Poleca ktos cos?

Zmieniony przez - dawidx5 w dniu 2015-11-22 13:18:34
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
"Moja dieta nie wystarcza"

ale stosujesz jakąś? masz wyliczone zapotrzebowanie kcal które przekraczasz itd?

czy po prostu chodzi Ci o to, że jesz bo jesz

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
K_PS
"Moja dieta nie wystarcza"

ale stosujesz jakąś? masz wyliczone zapotrzebowanie kcal które przekraczasz itd?

czy po prostu chodzi Ci o to, że jesz bo jesz

Na moj wzrost i wagę , staram się abym przekroczyla 3000KCAL , ale ze wzgledu na szkole , nie jestem w stanie ciagle wyrabiać się , dlatego mysle o jakims gainerze, odzywcze bialkowej .
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5641 Napisanych postów 138029 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941442
gainer w awaryjnych sytuacjach moglby pomoc.
jednak od siebie radzilbym bardziej dopiac miche, i wybrac chocby wpc z weglowodanami z odzywiania konwencjonalnego.

rozpisz jak mozesz przykladowe posilki, zobaczymy co gdzie by mozna bylo dorzucic
napisał(a)
Początkujący
Sniadanie : sok/herbata + 4jajka/ platki kukurydziane.
2Sniadanie _ 4 kanapki z twarozkiem. Plus woda
Obiad kurczak plus ziemniaki
Kolacja 3 jajka na miekko

Zmieniony przez - dawidx5 w dniu 2015-11-22 13:50:51
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
i to jest pnad 3tyś kcal?

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
K_PS

Niee, dopisze potem bo jeatem w tej chwili na tel i nie mam jak pisac
napisał(a)
Początkujący
K_PS

Tak wyglada kazdy moj poniedzialek +/- czasem cos zjem więcej , ale nigdy mniej .
I brakuje mi tych 500kcal do przekroczenia... ;/ obok szkoly mam maca, ale nie staram sie odzywiac zdrowo ,a poza tym szkoda mi kasy na takie smieciowe jedzienie. Dlatego mysle nad tym gainerem .
Wg kalkulatorów , musze przekroczyc dziennie 3000kcal, zeby przytyc tygodniowo 1kg , ale wiadomo kazdy ma inna przemiane byc moze ja potrzebuje więcej .

http://oi65.tinypic.com/2mmfxb4.jpg Zdjecie planu

Zmieniony przez - dawidx5 w dniu 2015-11-22 14:36:08
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
ta dieta wyglada mega slabo
zadnego dobrego zrodla bialka nie masz(procz jajek)
chcesz sie zdrowo odzywiac? to zdecydowanie zacznij od ulozenia diety, od nowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA (sprawdzenie)

Następny temat

Problem z ramionami

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018