SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna- problem z dawkowaniem. Dziwne cykle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam.

Piszę tutaj bo po raz trzeci podszedłem do cyklu kratynowego,ale ciągłe starty w zawodach nie pozwalały mi go dokończyć ponieważ musiałem robić przerwy od siłowni żeby nie być za bardzo spiętym przed startem i dochodził do tego trening który nie współgrał z budowaniem masy.

Pierwszy raz zakupiłem Jabłczan kreatyny Olimpu, po pierwszym blistrze musiałem przerwać ponieważ wypadł mi obóz sportowy a z racji surowego rygoru spożywanie innych suplementów niż Carbo jest zabronione.

Kolejne podejście to 4 tygodniowy cykl jabłczanem musiałem przerwać z powodu odnowienie starej kontuzji.

No i przyszedł czas wakacji postanowiłem zrobić jeden porządny cykl kreatyną wcześniej to znaczy przy drugim cyklu brałem zgodnie z zastosowaniem producenta. Teraz jem 4 tabletki w dni treningowe i 2 tabletki w DN. I dowiedziałem się, że to zdecydowanie za mało i nie wiem co robić mój cel to zmiana kategorii wagowej czyli przybranie 7kg. Chciałem się wspomóc tym suplementem i nie wiem czy przerzucić się na monohydrant bo słyszałem, że kuracja jabłkiem daje tylko przyrost siły.

Proszę o sensowne porady :) Bardzo chciałbym do 8 września zrobić te 7kg.

PS Obecny cykl trwa 24dni


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 18

Waga: 64

Wzrost: 176

Cel cyklu: wytrzymałość i siła teraz masa

stosowane już wcześniej suplementy : tylko te co w opisie

Uprawiane inne sporty: Sztuki wali + rekkreacyjny udział w pół i maratonach

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: w poście

ilość dni wolnych od kreatyny: w trakcie

przewidziane finanse na cykl: brak

uwagi i sugestie: wszystko zawarte w poście

Staż treningowy: 8 miesięcy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
no ja mialem 93 wage, czyli jeszcze wiecej, co w tym dziwnego, zjechalem na scislej diecie rozpisanej na 3,5 ww 16 kg w 3 miesiace, przy aero 3 razy w tygodniu i 3 treningach mma, oraz silce 4-5 razy w tygodniu. wiec wcale nei zabójstwo, a przy takiej ilsoci wegli masz pewnosc ze nic nei zjedzie z miesa.

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kreatyna to kreatyna, masy po niej nie zdobędziesz jak nie będziesz jadł odpowiednio, pewnie temu kto to Ci powiedział chodziło o to że mono bardziej wodę zatrzymuje i człowiek nabiera masy, ale po cyklu ta woda zejdzie. bierz tak nie wazne czy mono, jabłko czy inna forma
DT
5g rano i 5g po treningu
Dnt
5g rano.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
j/w
masz ulozona diete?
Trzeba bedzie sie tym zajac na poczatek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Diete oczywiście mam od 3 lat dołożyłem do niej tyle dodatni bilans kaloryczny wychodzi mi teraz około 2700kcal dziennie. W tym 2g białka na kilogram 3,0g weglowodanów na kilogram w tym 2,2 prostych + 1g tłuszczu na kilogram plus od 100% do 120% dziennego zapotrzebowania na wszystkie rodzaje witamin witaminy.

Edit: Czy mogę od dzisiaj zwiększyć dawki i kontynować tak cykl do końca czy go przedłużyć, do tej pory doszło mi 600g ale wiem, że ostry przyrost jest pod koniec.

Zmieniony przez - OneDay1 w dniu 2011-07-15 11:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
mozesz zwiekszyc smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
przedłużając tym samym okres brania kreatyny ? Spytał bym się trenera ale on powie, że wszystko jest wiedzeniu ... i powie co jeść. I czy mogę przybrać 7kg do 8 września i czy efekt nie będzie tymczasowy ponieważ wtedy tą wagę będę musiał utrzymać min do stycznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Jak chcesz przybrać mase a masz dietę to dorzuć gainera z aminokwasami i ogień

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
3g/kg weglowodanow to zdecydowanie zbyt mało, podczas budowania, ja mam 3,5 na redukcji :) dorzuc swobodnie 2-3g, najlepiej złozonych (brązowy ryż chociażby) przy twojej wadze to pół woreczka ryzu do 3-4 posiłków, a to wyzwaniem nie jest. Kreatyna tez jest spoko, na mnie jabłko dziaa niezywkle wytrzymałosciowo, jestem po nim w stanie cwiczyc dluzej, intensywniej, niestety nie dane mi bylo poczuc po nim jakis niezwyklych przyrostow, kazdy organizm jest inny, choc na wiekszosc ludzi jablko dziala bardzo korzystnie. kontynuuj cykl, przy dobrze ulozonym treningu, w sw proporcjonalnie silne i rozwiniete ciało to podstawa.

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Jestem bardzo wdzięczny za rady mam nadzieję, że jeszcze ktoś się odezwie. Brązowego ryżu nie lubię wolę biały choć wiem że tamten jest zdrowszy za sprawą łupek ale nie lubię się męczyć wystarczy mi już stołówkowe jedzenie na obozach teraz też wybieram się na Camp ale tak będzie właśnie trening techniczny więc na siłkę znajdę czas. Jabłko działa na mnie dobrze tzn nie czuję wielkiego wzorstu masy tylko dużo większą siłę, dzięki za rady pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co do kreatyny to masz tutaj napisane od A do Z
https://www.sfd.pl/***_KREATYNA_od_A_do_Z_et!-t765147.html 

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
ryż biały jest znacznie mniej "efektywny" od brazowego. płatki owsiane na sniadanko to też świetne źródło owych ww złozonych. ak mozesz to przedstaw twoj sposob żywienia, to podziałamy :)

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabór do testu poszukujemy ponad 100 osób - Iron Horse

Następny temat

Redukcja ale z zachowaniem(a nawet budowanie) siły.

WHEY premium