SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna- nie wiem czy warto

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 433 Napisanych postów 8876 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41613
Mój kumpel kupił sobie kreatynę i jej nie chce brać. I pomyślałem ,że może bym ją odkupił. Nie pamiętam jej nazwy i dodam, że ćwiczę na masę, a tej masy za dużej to ja nie mam.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 20872 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 237541
a jaki masz staż treningowy? no i co to za kreatyna wypadało by wiedzieć...
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 433 Napisanych postów 8876 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41613
Sorki, ale nie pamiętam nazwy.
Ćwiczę ponad 5 miesięcy

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 7150 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84652
przeczytaj

http://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

i sam sobie odpowiedz na pytanie

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

napisał(a)
Ekspert
No spoko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSACRA czy NITROBOLON POMOCY

Następny temat

Coś na rzeźbę

“The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki