SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna mono czy jabłczan dla szczuplego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1065
Cześć, chcialbym kupic kreatyne, nie wiem jaka, nie znam sie na tym, wczesniej stosowalem CM3 360caps ok 6 miesiecy temu, efekty byly raczej slabe.. ostatnio zaczalem sie trzymac diety i przyszlo 1 kg w 2 tygodniee, chcialbym teraz sie jakos wspomóc..
Myslalem nad Vitalmax-cratine lub trec nitrobolon, hmm a moze cos innego ?

Z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
możesz spróbować mono, wyrobisz sobie własną opinie

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1065
u kumpli to troszke dziwnie wygladalo, sflaczeli troszke.. taki efekt uboczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
nie mam pojęcia o czym mówisz

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chodzi mi o to, ze zamiast wyźezbionej reki u nich widac jakby tluszcz, reka jak galaretaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6182 Napisanych postów 140878 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7580 Napisanych postów 106728 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235398
Moze ciut wody też złapali.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6182 Napisanych postów 140878 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5984
Ponoć mono trochę podlewa a jabłczan już nie ale to kwestia indywidualna spróbuj najpierw mono a potem jabłczanu nic ci się przecież nie stanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki za pomoc, od stycznia planuje zakup Kreatyna (Beta Bolic trec) + jakies bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
beta bolic od hi teca masz, a nie lepiej ba + mono oddzielnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór suplementów w okresie przygotowawczym

Następny temat

Witamina K2 a układ krążenia