logo
zamknij zamknij

Kreatyna i senność, lekkie kłucie serca.

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 313

0 5 0
napisał(a)
krystiak091709
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 16 lat Na forum 148 dni Przeczytanych tematów 59
Witam !
Wczoraj sb zjadłem 2.5 g kreatynki,wszystko git, efekt był odczuwalny. Dzis rano 3g na pusty żołądek i za 20 minut zjadłem 2 kanapki z masłem, sałatą, pomidorem , ogorkiem i jakaś szyneczką. Potem za jakieś 30 minut zjadłem 2 lody . Po dwudziestu minutach, na lekcji bardzo mi się chciało spać, oczy mi sie same zamykały, pierwsze dwie lekcje tak miałem, potem 3 lekcja i było już dobrze. Na dodatek gdy dotykalem prawą noge Koło kolana po wewnętrznej stronie, to czułem szczypanie, to miejsce zaznaczone na czarno http://screenshot.sh/n7SmDlGblFOeJ . . Wypiłem po kanapkach szklanke herbaty nieslodzonej i 0.5 l wody, potem po lodach z 350ml wody.
Kreatynke zamawiałem tą z tej strony, smak cytrynowy http://allegro.pl/show_item.php?item=5371035216&snapshot=MjAxNy0wMy0yMFQwNjoxOTozNlo7YnV5ZXI7Mjc3ZDFjMzMwYTU1ZjMxNWYzOTViNzYzZjlkOTg5ZTI3ZmM4NGJkNzRmNzNhMDc3N2FmMTM5NmMyNzAwNDczNA== . Dodam jeszcze, ze troche szybcie mi serce biło i takie lekkie kłucia kilka razy i lekko mi rece latały. Brać dalej tą kreatyne ? Na razie ćwiczę z pomocą swojej masy ( 60kg, wzrost 179cm) brzuszki,pompki itd, za tydzień mam zamiar chodzić na siłownię. Proszę o pomoc , Pozdrawiam :D
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krystiak091709
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 16 lat Na forum 148 dni Przeczytanych tematów 59
Dodam jeszcze, że biorę tabletki i krople do nosa od Alergi, nazwa "Zyx" . Alergie mam już z 10 lat, na kurz, sierść zwierząt i kwitnięcie niektórych roślin. Zyx biorę codziennie po jednej tabletce od 3/4 lat, kiedyś miałem jakieś mocniejsze tabletki.
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4325 Napisanych postów 131116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624610
spac Ci sie chcialo od cukru, korzystaj z produktow wyzszej jakosci.
co do kłucia serca, tutaj wg mojej opinii przypadek. byc moze w Twojej diecie brakuje np magnezu
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 477 Napisanych postów 6329 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 101800
Dokładnie, wątpie że było to spowodowane kreatyną
napisał(a)
krystiak091709
Początkujący
Czyli ta kreatyna co kupiłem ma słabą jakość ? Wziąłem najtańszą, bo kolega co ćwiczy na siłce 3 lata, mówił mi, że to tylko monohydrat i droższe są niektóre, bo bardziej znana firma.
napisał(a)
krystiak091709
Początkujący
A to szczypanie przy dotykaniu mięsna czym mogło być spowodowane ?
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 618 Napisanych postów 33756 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236743
krystiak091709
Czyli ta kreatyna co kupiłem ma słabą jakość ? Wziąłem najtańszą, bo kolega co ćwiczy na siłce 3 lata, mówił mi, że to tylko monohydrat i droższe są niektóre, bo bardziej znana firma.

to akurat jest prawda, jakiej firmy ta kreatyna?
napisał(a)
krystiak091709
Początkujący
Ostrovit, u góry jest link gdzie kupiłem ją
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 477 Napisanych postów 6329 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 101800
Remik jest link w temacie, Ostrovit

Szczypanie ciężko powiedzieć, może to przypadek po prostu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skinny fat, redukcja zamiast rekompozycji?

Następny temat

Trening do oceny

Jogurty naturalne - porównanie okiem dietetyka

Wafle kukurydziane z twarogową pastą

Trening okluzyjny, HIT czy KIT?

Kreatyna a spadki - jak im przeciwdziałać?

3 najczęstsze błędy popełniane przy planowaniu cyklu „masowego” na farmakologii

Anna Fiodor - ocena sylwetki

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Polędwiczki z kurczaka z warzywami