SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Witam, chciałem tylko szybko się upewnić, czy moje obliczenia i w ogóle logika są na dobrym torze:

Otóż zdecydowałem się na jabłczan kreatyny, słyszałem, że jest lepszy od monohydratu, dlatego też postanowiłem wypróbować następujące opcje:

https://sklep.sfd.pl/Olimp_TCM_Mega_Caps-opis26078.html 

ALBO

https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1597.html 

... tam jest jeszcze TREC CM3 1250DH (nie wiem, co to jest DH akurat)

No i do tego białko SFD.

Pytania:

1. Miałem wziąć dwa opakowania po 400 capsów. Z tym że skoro mam brać 12 kapsułek dziennie (3x po cztery, tak wyczytałem) to wychodzi 800/12 = 66 dni, czy to wystarczy na cykl? W sumie wychodzi 8 tygodni.

Byłby to mój pierwszy cykl na kreatynie, w sumie trochę się obawiam, może ktoś rozwieje moje wątpliwości. :) A może odradzi, doradzi, cokolwiek. :)

Oczywiście dieta jest, staż odpowiedni też już dawno zrobiony. :)

Proszę o wyrozumiałość i konstruktywność w opiniach. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8 caps cm3 - Dzień Treningowy, 4 caps cm3 - nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Czyli co, po dwie trzy razy dziennie w nietreningowe i cztery w treningowe? W opisie mówią o dwunastu kapsułach dziennie w treningowe. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Bierz moim zdaniem cm3 (ja brałem i polecam prywatnie) choć kreatyna to kreatyna (kieruj się ceną).
Dawkuj w dni treningowe 5g. (4 caps. cm3) rano lub przed treningiem i 5g. po treningu, a w dni nietreningowe 5g. rano. Czyli tak jak kolega Ci na początku napisał Na pudełku masz złe dawkowanie, nie kieruj się tym.
Co do białka to bierz wg. braków w diecie.

Zmieniony przez - Danieloooi w dniu 2012-09-01 02:44:46

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Producent poleca spożywać większą ilość, byś szybciej skończył opakowanie i pomyślał "Kurde, ale na mnie podziałało to cudo, lecę po kolejną puchę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
DT: (2x5g) rano oraz po treningu
DNT: 5g rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Ta aukcja z dodatkiem DH to jest dokladnie ten sam produkt, z tym ze mozesz go kupic za punkty z sfd, a nie za pieniadze

Dawkowanie roznie pisza na suplach, ja na kreatynie multipowera mialem napisane spozywac 3g dziennie

Zmieniony przez - filiadore w dniu 2012-09-01 10:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy weźmiesz 5g kreatyny dziennie czy 12 to będzie jeden pies, wiem po sobie. Standardowo przyjęło się 5g dnt 10g dt. Jabłczaan/mono/krealkalyn też jeden pies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Sogacze by poszły, ale oczywiście poszedł jeden i tylko na ten temat.

Wszystko jasne, bardzo dziękuję, stanie na tym, że 10g w DT i 5g w DNT. :) No i w takim razie tego CM3 wezmę dwie puchy. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hydrolizat białka

Następny temat

Łączenie odżywek

WHEY premium