SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i HMB

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Kupiłem właśnie kreatynę Megabola. Czy jest ona lepsza od Olimpa (bo miałem do wyboru te dwie)? Jakiej firmy HMB najlepiej kupić?

Gumi$
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Oceniam że suplementacja to 5-10% sukcesu.
Wybór producenta to jakieś 30% z tego.
Szkoda mi czasu zajmować się marnymi 1.5-3.0%.
Lepiej zając się treningiem i regeneracją (15-20%) i odżywianiem 70-80%.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6703
HMB najlepsze jest firmy Ultimate Nutrition. A te kreatyny, które wymieniłeś, to obie sa nie najlepsze. A tak na marginesie to chyba pomyliłeś działy...

Na sfd od 2002 roku :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedna odżywka działa u kogoś dobrze a u drugiego żle.Wydaje mi sie że nie należy sugerować się samymi firmami a cały czas poszukiwac cos odpowiedniego dla siebie.



"Bez kasy nie ma massy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja testowałem HMB HI-TEC i Olimpu i bardziej byłem zadowolony z HMB Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna z Megabolu i kraeatyna z Multipowera nie ma porownanie to tak jak syrenka z BMW Cała kadra polskich kickboxerów jedzie na multipowerze sam łykam i jest lepsza niz Megabolu ma mocniejsze działanie
a HMB to pelecał bym z Hitecka w połaczeniu z kreatyna z multipwera daje za***iste działanie


KULA44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Kreatyna Multipowera jest najlepiej przyswajalnym pretaratem tego typu na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Najlepiej przyswajalna jest kreatyna typu micronized (mikronizowana) ale nie słyszałem o takiej na polskim rynku (tzn. posiadającej zezwolenie GIS).

Moderator Odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o mojej diecie ?

Następny temat

Ocena diety raz jeszcze

WHEY premium