SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a woda-Slawek jakbys mogl....;)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
Slawku i Darku szczegolnie Was prosze o dopowiedz....

Woda i kreatyna-> nie interesuje mnie zalanie wody towarzyszace braniu krety, interesuje mnie wzrost sily, mam wiec pytanie czy brak zwiekszania spozycia napojow w czasie brania krety spowoduje pogorszenie dzialania kreatyny? Podkreslam ze nie interesuje mnie zalanie woda, aczkolwiek wiele naczytalem sie jak to trzeba duzo pic wody w trakcie cykli, tyle ze wydaje mi sie , iz jest to spowodowane faktem, ze zalanie wody jest odbierane jak wzrost miesnia i dla producentow jest to korzystne....

a tak na marginiesie sa jakies dowodyu na to, ze kreta zwieksza miesnie nie tylko "wpompowujac" w nie wode? Oczywiscie biorac pod uwage ze wzrost sily i spowodowany tym zwiekszenie ciezarow musi spowodowac wzrost miesnia;)

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
kreta zwieksza rowniez cisnienie wewnatrzmiesniow co powoduje ze miesien ma dodatkowy bodziec do rozrostu gdyz jest "rozpychany".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148855
zalanie wodą podczas cyklu na kreatynie to skutek uboczny, nie efekt ;)
podczas cyklu należy pić więcej wody dlatego ze kreatyna 'zamienia' sie w organizmie w kreatynine która jest szkodliwa i dlatego nalezy pic wode która wypłukuje tą kreatynine. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W dziale "Odżywki i suplementy" jest post mojego autorstwa, pt. "Jak działa kreatyna". Tam są wyjaśnione wszystkie mechanizmy jej działania anabolicznego. Chyba poproszę o przenieniesienie tego postu do tego działu i podwieszenie.
Zatrzymywanie wody - jak napisł wyżej jeden z kolegów - to oczywiście tylko efekt uboczny a nie mechanizm działania anabolicznego kreatyny.
Wody trzeba pić dużo zawsze, trenując i myśląc o dobrych wynikach. Przy kuracjach kreatynowych szczególnie, bo kreatyna odznacza się wysoką osmolarnością i może powodować paradoksalnie efekt diuretyczny - moczopędny. Kiedy natomiast wzrasta ciśnienie osmotyczne w jelitach, do ich światła odciągana jest woda, co może dawać efekt laksacyjny - s...kę. Popijając kreatynę dużą ilością wody, rozcieńczamy ją i minimalizujemy takie zadrożenie.
A kreatynina, jak wynika z aktualnych badań i o czym niedawno pisałem, okazała się bardzo pożyteczna - to njasilniejszy antyoksydant dla mięśni szkieletowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
slawek nie widze tam zadnego tematu o kreatynie Twojego autorstwa, moze pisales go w czyims temacie? jesli tak to podrzuc jesli mozesz link ;) z gory dzieki

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ptrzy mono tez miałem pomysł żeby pic mniej wody ,przy spożyciu 2,5 litra dziennie strasznie bolała mnie głowa ,po podniesieniu o 1 litr objawy ustąpiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kazam - dzięki.
Misio - faktycznie ten post zamieścił Dżaro. Poszedł z redakcji SdW, bo nie miałem do niego rysunku w formie elektronicznej.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ktorej badanie sprawdzalalo czy mit popularny wsrod kulturystow o potrzebie picia mega dawek wody podczas stosowania kreatyny ma swoje uzsadnienie
okazalo sie ze nie
jednak podkreslano podobnie jak Slawek wyzej potrzebe picia OGOLNIE odpowiednich czasto za niskich ilosci wody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Chyba poproszę o przenieniesienie tego postu do tego działu

Slawku rozmawialismy na ten temat (i podobne) i mielismy rozwiazania
co sie stalo z cala idea ?
bo jakos sie nie odzywales ostatnio :D

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2007-03-26 18:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak rozniosła się informacja o mojej stronie, zaroiło się od propozycji i nie wiem, na co się zdecydować?... Na dodatek, technologia i marketing zawaliły mnie robotą i nie miałem czasu się nad tym zastanowić!...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer + carbo + kreatyna mono

Następny temat

Kreatyna dla 15 latka

WHEY premium