SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna a piwo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 463

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 24 lat Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 2837
Siema. Kupiłem dzisiaj parę piwek, a dokładnie 3 żeby jakoś nie szaleć. Jestem na cyklu kreatynowym i zastanawiam się kiedy powinienem łyknąć kretę? Dziś dzień nietreningowy, a miałem jakoś straszną ochotę na piwko. Czy dopiero po wypiciu browarów łyknąć? Głupi niby temat, ale cos kiedyś czytałem ,żeby nie brać kreatyny w czasie spożywania alko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 828 Napisanych postów 3292 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 75859
daj pan spokoj i ciesz sie ambrozja
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6200 Napisanych postów 140999 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1036097
bez roznicy wiekszej, mozesz nawet zapic kreatyne browarem
co nie znaczy ze tego typu dzialania chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 24 lat Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 2837
Aha no to trochę mnie uspokoiliście, bo już zacząłem się nakręcać strasznie. Dobra pije Panowie za wasze zdrowie, a kreatynę pewnie łyknę pod wieczór, jak piwka się skończą. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5822 Napisanych postów 5010 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257826
lepiej łyknij przed, bo jak się rozpędzisz z piwkami to możesz zapomnieć "po"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4098 Napisanych postów 68560 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 562426
Kreatyna to nie lek . Mizesz sobie nawet w trakcie zapodać a jak nie weźmiesz wcale to tez nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2913 Napisanych postów 56727 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 611873
Rzeczywiście nie będzie to miało większego. znaczenia. Jednak w perspektywie ogółu dobrej diety. Jezeli tutaj są błędy, to krestyna nie pomoze.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbonox z Olimpa.