SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna a alkoho??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10635 Napisanych postów 44015 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Czesc wszystkim!!!mam do was pytanie?????
CZy podczas cyklu kreatyny można sporzywac alkohol????
I czy alkohol ma jakis szkodliwy wpływ na ten cykl?????
Z góry thx za pomoc!!!!
Pozdrawiam!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
heh ja tam biore kreatyne od czasu do czasu troche wypijam i nic mi nie jest - a fakt faktem ze alkohol wywiera niekorzystny wplyw ogolnie na kulturystyke ;]ale w malych ilosciach nie zaszkodzi :D ale nie za czesto ;] ale lepiej pij wode "mineralna" oczywiscie ;]
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3009
oczywiście w małych ilościach nie zaszkodzi, ale jak lubisz poważniejsze imprezy (czyt. melanże :P ) to nic dobrego z tego nie wyniknie:)

Działa wprawa [;

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 25511 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110366
na pewno nie leczy
spozyac mozesz zawsze
jestes pełnoletni? mozesz decydowac za siebie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
heheh jak juz pic to konkretnie hehhehe ;p
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10880
http://www.sfd.pl/temat137426/  som tez moje doswiadczenia laczenia kretki z %

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10635 Napisanych postów 44015 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
OK!!!!Thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę połączyć?

Następny temat

Jaki Bulk najlepszy ?

Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Lacy Brown - fitnesska weganka z Texasu Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Białko kazeinowe, czy serwatkowe? Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Jedzenie przed snem sprawi, że będziesz gruby Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Podsumowanie weekendu: Mistrzostwa Śląska i Musclecontest Ireland Kuriozalna, ekstremalna  galeria zdjęć kulturystów Kuriozalna, ekstremalna galeria zdjęć kulturystów Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Manewr Valsalvy - czy jest bezpieczny? Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii Rozmiar ma znaczenie - czyli rzecz o hipertrofii