SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie muszisz odczekiwać, gainer nie przeszkodzi storm-owi.
ja bym nawet zalecal brac kreatyne z gainerem[węgl. i bialkiem].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4894
Lepsza kreatyna w proszku czy capsach?

Chodzi o Mono Creapure Olimpu na pierwszy cykl.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
taka sama- jeżeli nie masz możliwości bawić się z proszkiem to zarzucasz w kapsach i przeciwnie.
czasami mozna brac w obydwu postaciach bo nie zawsze nie ma czasu, czy ochoty by mieszać mikstury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam ćwiczyłem 6 miesięcy na sucho chciałbym wziąsc kreatyne + Gainer

kumple mi podpowiedział bym brał

1,g grama 30 min przed jedzeniem, najlepiej z rana 5.g po treningu odrazu a w dni bez treningu przed pierwszysm posiłkiem 5.g

I jak mam brac gainera POMOCY


czy moge tak brac czy zdały by sie jakies znany ??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z kraetyna nigdy nie ma problemów jesli chodzi o info, nie moge uwierzyc, ze nie wiesz[nie znalazleś] nic nt. jej najprostszych zastosować[schematow suplementacji].

niestety jednak twoje pytanie o to w jaki sposób dawkować gainera sugeruje niweodparcie powody z jakich wołasz o pomoc, a pomoc Ci raczej bedzie trudno w tym dziale, odsyłam Cie więc do działu ODŻYWIANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4201
Witam. Planuje w najblizszym czasie cykl na kreatynie Vitala 300g. Rozlozyc na 6 tygodni, dawkowanie: 5g w dni nietreningowe rano na czczo z dextroza 30g + glutamine 5g. Dodam ze rano rowniez pije serwatke bialkowa. W dni treningowe 5g rano i 5g po treningu rowniez z dextroza 30g, glutamina i gainer z 5 minut po. Co o tym myslicie? Jak wlaczyc jeszcze tauryna, by zapobiec jakos spadkom. Oraz jak jeszcze moge zwiekszyc skutecznosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 960
1 pytanie-Jesli biegam rano naczczo to kiedy wziasc kreatyne przed bieganiem czy po?I czy np bedzie mona to laczyc z takimi suplementami jak BCAA czy GLUTAMINA?


2 pytanie-Pracujac na nocnej zmianie przychodze do domu kolo 8 i ide spac ale wpierw zawsze cos zjem i teraz nie wiem czy wziasc przed spaniem i posilkiem kreatyne czy po przebudzeniu okolo 14 a potem po treningu?Czy przed spaniem a potem przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
RusekDR - zwieksz raczej ilośc kreatyny, zamiast dextro wrzuc gainera, glutamine jeśli zostanie Ci kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ercus - bierz kreatyną zawsze rano i wieczorem[to pozwoli nbiejako uniezależnic sie od zmienności "zmianowej" Twojego zycia.
glutaminę/bcaa warto brac okołotreningowo[ w tym mozna zaliczyc także biego jeśli sa dośc intensywne]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 960
Mam ktp creatine z hi teca .Chce pominac faze nasycenia ,wiec czy 5 tabletek 2 razy dziennie to dobre rozwiazanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium