SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - Problem ?! Pytaj !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
Jeszcze jedna sprawa. Na pudełku wyczytałem zeby brac 5g 30min przed treningiem i 5g bezpośrednio po. A wszedzie w necie piszą zeby brac 5g rano naczczo i 5g po treningu .. I zastanawiam sie jak brac tak jak na pudełku , jak pisza w necie czy moze 5g rano 5g przed treningiem i 5 po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
Na pudełku wyczytałem zeby brac 5g 30min przed treningiem i 5g bezpośrednio po. A wszedzie w necie piszą zeby brac 5g rano naczczo i 5g po treningu .. I zastanawiam sie jak brac

bez wiekszej roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
A gdybym brał rano przed treningiem i po. To była by jakas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
15gram kreatyny to 'za duzo' i bez sensu.
mozesz brac:
rano na czczo + po treningu
przed treningiem + po treningu
jak ci wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
witajcie.przed ok.7 miesiacami kupilam thermal pro,w celu zbicia wagi.zrobiłam wtedy serię,przyjmując tabletki i ćwicząc ostro.efekty były niezłe.
zostało mi go na spora seryjkę.Tabletki są w oryginalnym opakowaniu,w ciemnym suchym miejscu-ale minelo,jak mówie,ok.7 mies czasu od pierwszego otwarcia.
czy mogę je jeszcze zastosować?
proszę o fachową odpowiedz.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz, jesli termin waznosci nie uplunął.

powiedz - co to ma wspolnego z tym tematem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 290
dzieki za odpowiedż.faktycznie nie na temat. zalezało mi na szybkiej,fachowej odpowiedzi a ten wątek jest aktualny i pojawiają sie tu eksperci.
juz mnie nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
Czy kreatyne mogę spożywać z kawą? W dni nietreningowe pierwsze co robię z rana to piję kawę, czy można wrzucić porcje kreatyny do tej kawy? To samo przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Mam pytanie, na opakowaniu pisze, że trzeba brać 4 kapsułki dziennie, ale znajomi biorą 4 rano na czczo i 4 przed treningiem, a jak się powinno brać prawidłowo tą kretke? Dobrze wiemy przecież, że nie zawsze na opakowaniach producenci piszą jak wykorzystać max. dany produkt, więc może powinno brać się troszke więcej? A może macie jakieś inne kombinacje? Licze na odpowiedz ;)


Chodzi o OLIMP Creatine Monohydrate Mega Caps 300 kap./1250mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
aree1987 - możesz
Just_Start - było miliard razy, nawet w tym temacie, nie che Ci się nawet cofnąć parę stron?

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie SUPLEMENTY??!!??

Następny temat

megabol egg amino acids with taurine

WHEY premium