SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna - Dieta- 17lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 127
Witam , mam pytanie : czy mogę tą kreatynę http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Pure_creatine-opis26687.html mieszać z wodą ? W dawkowaniu pisze że z podanym suplementem - czy to jest celowe zachęcenie do do kupna drugiej odżywki czy poprostu mogę mieszać z wodą jak inne kreatyny ?
Będę ją stosował przy diecie na masę ( 3 treningi w tygodniu - wszystkie częsci ciała ) Jak myślicie będą efekty do wakacji ? Mam zamiar odstawić wszstko co złe i jeść wskazane produkty. Chcę równiez spalić tłuszcz z brzucha i piersi (trochę zwisają ponieważ kiedyś byłem "gruby" ) Będę musiał kupić spalacze tłuszczu czy zredukuje sie to samo przy diecie ?
Sport który zaczynam uprawiać oprócz siłowni to jazda na rolkach , zamierzam uprawiać ten sport w dniach wolnych od treningu .
17lat, wzrost 178cm , 61kg .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 538
Większość ludzi przyjmuje kreatynę, biorąc na łyżkę, pakuje do ust i popija wodą. Czekaj bo nie wiem czy rozumiem, będąc na masie chcesz zgubić tłuszcz, tak?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
Albo mieszasz z wodą albo wsypujesz prosto do buzi i popijasz wodą

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 127
Ok, a co do tłuszczu to zmaleje jego ilość? jutro wstawię zdj. jak to dokładnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
To zależne jest od diety

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 538
Tłuszcz palisz czy deficycie kalorii, masę robisz przy nadwyżce kalorii.
Jednoczesne palenie tłuszczu i budowanie mięśni zależy od wielu czynników, ale jest bardzo trudne do osiągnięcia, główną rolę odgrywa dieta która musi być w 100% dopięta na ostatni guzik, jak również genetyka w tym przypadku ma jako takie znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie można palić tłuszczu i budować mięśni jednocześnie, tak tylko zaznaczę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To od czego najlepiej zacząć ? Spalanie czy masa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zależy jaki masz bf, jeśli jest dużo to lepiej najpierw się zredukować a później masować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bf - co to znaczy ? nie jestem kumaty w tych sprawach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
BF - Body Fat. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o ilość tkanki tłuszczowej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta proszę o pomoc

Następny temat

Jestem nowy