SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna Krepak FBL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 86
Hej :D
Zakupiłem kreatyne krepak fbl w tabletkach i nie wiem zbytnio ile moge dawkowac.
Mam 18 lat, 84kg wagi, cwiczę od roku, 195 wzrostu, robię aktualnie masę mięsniową
Przedtem dawkowałem sobie monohydrat w proszku 10 g dziennie a teraz chciałem sprobowac tabletek i porównać. Ile powinien trwać cykl na tej kreatynce ?
@edit
Co sądzicie o kupnie testosteronu i na jaki się zdecydowac?

Zmieniony przez - vertrox w dniu 2015-10-13 16:01:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1158 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24433
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 86
Elokwentna odpowiedz widzę xD Głownie mi chodzi o pomoc z kreatyną a to drugie pytanie zadałem z ciekawości czy w ogóle mogę coś takiego przyjmowac ale jak widac @arturro01 woli robic offtop...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 498 Napisanych postów 6372 Wiek 83 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120560
mono w prochu, mono w tabsach? Czego chcesz ise spodziewać, to jest proch spakowany kapsułkę żelatynową...
rok i test, wybij sobie z głowy
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5378 Napisanych postów 136658 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 896885
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6191 Napisanych postów 100495 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 958336
kreatyne daj 10g w treningowy np po 5g przed i po treningu i w nietreningowy 5g.

Doprecyzuj sprawę testosteronu
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1609
Ja proponuje stosować przez cały rok tylko w dni treningowe po 5 g przed i po treningu. ;)
1
napisał(a)
Początkujący
Chodziło mi własnie o boostery testosteronu. Jakie są dobre, polecane ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
W wieku 18 lat, Każdy produkt typu "booster testosteronu " będzie nic nie warty
Szkoda Twojej kasy
1

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 498 Napisanych postów 6372 Wiek 83 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 120560
j/w tą kase daj na jedzenie.
1
napisał(a)
Początkujący
Dzięki wielkie :D
A co sądzicie o beta alaninie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na cykl

Następny temat

GABA mały dysonans

Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Paweł Głuchowski będzie tatą! Paweł Głuchowski będzie tatą! Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian Legalne białkowe "Oreo" Legalne białkowe "Oreo" Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Co to jest próg leucynowy? Co to jest próg leucynowy?