SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna + Carbo jak dawkowac prosze o szybka odpowiedz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 521 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2245
Witam prosze mi pomoc jak dobierac kretka i carbo bo moj sposob wygladalby tak,od 3 stycznia zaczynam cykl

30 min przed treningim 5g kretki po treningu znowu 5 g kretki 30 min po treningi wegle rozpisanej mojej diety pisze 30 min po treningu carbo wiec i tak bym chcial jej uzywazc ? czy popelnilem jakies bledy? jezeli tak prosze mnie poprawic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3142 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40873
carbo daj odrazu po treningu, a po 30-40 min jedz posilek

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150755
do carbo mozna byloby dac troche wpc / bcaa lub samej leucyny

tudziez wez carbo z leucyną w skladzie:

http://www.sfd.pl/sklep/VitaFitSFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html 
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 521 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2245
czyli jak 5g kretki 30min przed treningiem i odrazu po treningu carbo i 5g kretki ?
napisał(a)
Początkujący
Carbo juz mam olimpa carbonox 4000g i kreatynke olimpa mega caps 1250 360caps...
napisał(a)
Początkujący
Wiec prosze mi podpowiedzcie czy dobrze wywnioskowalem dawkowanie kretki i carbo ? moze cos dotego jeszcze do kupic ? powiem ze to jest moj 1 raz kiedy biore cos..
napisał(a)
Początkujący
W koncu doszedlem do takiego wniosku,prosze mnie poprawic jezeli sie myle :

30 min przed treningiem 100ml carbo i 5 g kreatynny i bezposrednipo po treningu kolejne 100ml carbo i 5 g kreatyny..
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4913 Napisanych postów 95236 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 718543
100 ml carbo to wg Ciebie ile bo ja nie wiem, czy Ci chodziło o 100g carbo, czy o carbo rozpuszczone w 100 ml wody?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
ok 50-90 g carbo rozpuszczone w 100 ml wody
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7540
Carbo 40-60g odrazu po treningu wystarczy( i nie 30min po treningu tylko odrazu:) na siłowni lub w szatni), możesz spokojnie łączyć z kreatyną , wody lej tyle żeby ci smakowało i niebyło za gęste (200-300ml jest OK)

godzine przed treningiem posiłek pełnowartościowy (carbo zostaw tylko po treningu)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10880
Ja tam wale Carbo razem z kreatyna przed treningiem i jest bardzo fajnie. Duzo energii i siły i fajny trening:)

LoliTas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II + xpand

Następny temat

Co lepsze

Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym