SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hey!
Chce wziąć kreatynke miesiąc temu skończyłem metanabol wiem że troszke sie spóźniłem z tą kreatyną. Jak to brać ile jak długo i jaka kreatyna jest najlepsza, i czylepiej nie poczekac z tym do końca wakacji bo lubie sobie czasem piwko wypić jak jest ciepło nie mówie o hlaniu tylko czasem piwko czy to moze zaszkodzić czy tylko troszke osłabić działanie kreatyny
Za odpowiedzi z góry dzięki polecą sogi!!!!!!!!

Nie bież życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyne możesz brac z fazą nasycenia 20g dziennie przez 5-7 dni podzielone na 4 porcje po 5 g a puzniej 10g dziennie 5 na 1h przed treningiem i 5 do 1 h po treninguu lub bez nasycenia 10g dziennie.I kreatyne powinienes brac z glukozą jakies 30-50g do kazdej porcj można jąkupic w prawi każdym sklepie.
1 czy 2 piwa az tak bardzo nie zaszkodzą o ile wogule :)
Kreatyne najlepiej przyjmowac przez conajmniej 4-5 tyg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
dlaczego nikt nie czyta podwieszonych postow ?!
jest tam WYRAZNIE napisane zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki !!

Pozdrawiam
--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
moim zdaniem odpusc sobie!brales miech temu metke czyli twoj organizm jest niezle obciazony watroba nerki te sparwy a kreatynka obciaza nerki wiec chcesz ja roz***ac?poczekaj z poł roku!chociaz i tak na kreatynie duzo nie wyciagniesz cos tam pojdzie ale mało niestety było sie zastanowic przed meta!

IF I HELP YOU GIVE ME A SOG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej mi powiedzcie dokładnie gdzie jest ta wyszukiwarka,bo ja jestem nowy na forum i sie na tym nie zanm
,proszę o szybkie odpowiedzi

<<<..::Grunt to siła::..>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
odpusc sobie kreatyne, oczysc organizm , mnie po wypiciu piwa przy kreatynie wysiadal zoladek , chociaz nie widze zbyt duzego zwiazku , jednak tak wlasnie bylo

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ja mam 16 lat ,i koledzy mi wszyscy polecają kreatynę,mówią ze za***iście sie po niej ćwiczy i takie tam ssprawy...ja nic nigdy nie brałem...

<<<..::Grunt to siła::..>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
a jak u ciebie z dieta ??

P.S. mieliscie racje to jak walic glowa w mur...

Pozdrawiam
--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj jaka dieta ,jem co popadnie...ale wiesz chcę zacząć kreatynę,bo siła mi nie rośnie wogóle...

<<<..::Grunt to siła::..>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Boze ty widzisz i nie grzmisz...

Wybacz ale skoro ty nawet pojecia nie masz o diecie to zupelnie ZAPOMNIJ o kreatynie. Nic do ciebie nie dociera.

Pozdrawiam
--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Zgadzam sie z przedmowca, pierw dieta pozniej ewentualnie jakies suple

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze OsIĄGI NAAAAAAA ,,SMP" Hi Tec

Następny temat

Serwatka z Allegro

WHEY premium