SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 868

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 579
Witam wszystkich.
Mam 15 lat, 3 miesiące ćwiczę na siłowni, co 2 dzień intensywny trening. Diete też trzymam. Myślałem nad kreatyną tylko boje się, że mi głowe urwie czy inne skutki uboczne będą. Mogę normalnie brać czy jeszcze czekać? Znalazłem takie, wydaje się spoko ale nie znam się

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-10 22:39:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 611 Napisanych postów 2471 Wiek 29 lat Na forum 353 dni Przeczytanych tematów 38944
ja bym jeszcze poczekal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 579
Spoko. Ale jak bym teraz zaczął brać to mogę mieć jakieś skutki uboczne? Bo nie rozumiem jakie są przeciwwskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3972 Napisanych postów 67929 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550613
Nie potrzebujesz jeszcze kreatyny . Dieta i trening wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7369 Napisanych postów 105820 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1189001
Jak jesteś zdrowy nic ci nie będzie, kreatyna praktycznie nia ma żadnych skutków ubocznych, co nie mzienia faktu że ciut za wcześnie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6047 Napisanych postów 140186 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 991056
mysle, ze warto zapoznac sie z wpisem Tadzia
http://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html

ktory pomimo, ze ma juz kilka lat, nadal est aktualny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 778 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 89416
Nie musisz czekać, nie spotkałem się jeszcze osobiście z badaniami, które pokazywałyby jakieś negatywne skutki uboczne kreatyny, oczywiście poza takowymi w których spożywano jej bardzo duże ilości. 5 g dziennie przez cały rok, jeżeli trenujesz - raczej może jedynie wpłynąć pozytywnie na siłę. Ale jeżeli nie masz wiedzy o periodyzacji/progresji to raczej proponowałbym pierwsze się dokształcić w tym kierunku, a dopiero potem uderzać w kierunku suplementacji.

If you really want it bad enough - you will find a way.
If not - you will find an excuse.

Masz pytania? Pisz priv

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Jabłczan z allnutrition