SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna, a dni nietreningowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 297

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1005
Witam, zakupiłem sobie ostatnio monohydrat kreatyny ActivLab w tabletkach, przyjmuję w dni treningowe takie 3 tabsy (2 po treningu, jeden przed snem), natomiast moje pytanie brzmi jak przyjmować i ile w dni nietreningowe? Z góry dzięki za podpowiedź ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6196 Napisanych postów 140980 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1035583
witaj, mozesz dac calosc rano lub jak CI pasuje w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 639 Napisanych postów 1811 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 225575
kreatyne przed snem? o czyms takim pierwsze slysze

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6196 Napisanych postów 140980 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1035583
sporo osob tak podjada, nie wiadomo czemu, chyba sugestia producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 1107 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16387
Rafinha199717
Witam, zakupiłem sobie ostatnio monohydrat kreatyny ActivLab w tabletkach, przyjmuję w dni treningowe takie 3 tabsy (2 po treningu, jeden przed snem), natomiast moje pytanie brzmi jak przyjmować i ile w dni nietreningowe? Z góry dzięki za podpowiedź ;)

Czy zjesz kreatynke rano czy o 22:00 nie wpłynie to w żaden sposób na efekty. Ja jestem zwolennikiem dawkowania 3-5g krety dziennie, niezależnie czy to dzien treningowy czy nietreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7619 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243062
Ja to wcinam jak sobie przypomnę, staam się okołotreningowo ale nieraz zapominam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
u mnie glownie okolotreningowo leci, w dni wolne nie spozywam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko i jak stosować ???