SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreaty mono z czym.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 485

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 97
ello jestem tu nowy zakupiłem krete mono w proszku mó wiek 18 lat waga 91 kg. Kreatyne chce z czyms polączyć żęby troszke spalić tłuszcz który jest bd. widoczny i nabrać figury co polecanie jakiś gajner,białko ?? mam założoną diete białową ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 20874 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 253925
na poczatek wypełnij ankiete dziąlu jak nowy jestes

http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-01-14 22:14:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najmocniejszy dostępny legalnie spalacz, przedtreningowiec (pobudzajacy)

Następny temat

Czy to drogo i dobrze?

Trzymaj swój apetyt w ryzach! Trzymaj swój apetyt w ryzach! Nikotyna jako środek dopingujący Nikotyna jako środek dopingujący Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Żucie mięsa, a wykorzystanie aminokwasów Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Nie żyje Tim De Wever Nie żyje Tim De Wever Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry!