SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Krata na Lato-według - kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5037

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 9129 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki Arek, jeszcze ponad 2 miechy ostrej redukcji, mam nadzieję wyciąć się jak należy, więc na udach musi być widoczna separacja

jeszcze fota od początku mojej walki

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-06-30 23:58:57

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11575
świetnie! szacun
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 9129 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki Aga

małe podsumowanko, napiszę po skończeniu głosowania

napisał(a)
Ekspert
poprawiona fota

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6199
Przejrzałem na szybko , bardzo pobieżnie , efekty Twoich zmagań konkursowych i powiem tylko jedno :

G R A T U L U J Ę

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

napisał(a)
Ekspert
...

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-09-24 10:25:02

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato według - drazekm

Następny temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?