SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26286

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 50 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21509
Nie widzę zmiany ale i tak bardzo dobrze. Ale trice to Ty masz chłopie ogromne.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 199 Napisanych postów 5825 Wiek 53 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59375
Pippin99

Też nie widzę zmiany,miesiąc co za mało czasu aby coś zauważyć,co do tricepsa widać mam dobre geny bo ogólny wymiar łapki cieniutki :)
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 199 Napisanych postów 5825 Wiek 53 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59375
ALEXANDER63
bardzo dobrze to wyglada ...jak Ty to robisz:)?

W tym sezonie postanowiłem sprawdzić czy dam radę zrobić mało wiele wygląd bez trenowania mięśni brzucha i nie zmniejszania ilości pożywienia w poszczególnych posiłkach (nie głodzenia się),jak widać w pasie mam tyle samo co miesiąc temu tzn. że żołądek ma taki sam rozmiar :). Jest minus bo zleciałem z mięśni ale się nie przejmuję i nie chce mi się za dużo kombinować,bo i tak przecież nie startuję w konkursie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Wiek 13 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2601
Pippin99

Ja widzę różnicę(na dolnej focie jest lepiej ) ,ale byc moze to inne światło ,ktorym mozna nadrobic to i owo.
Co do tricepsa -przeciez to widac ,ze sytholem nabite :)

Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-05-21 11:30:09
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1202 Napisanych postów 5707 Wiek 64 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81589
napisał(a)
Ekspert
Jakoś trza kombinować :)
Dzisiaj dwa treningi,pierwszy w terenie na drążku a drugi zaraz po na siłce (triceps i biceps)
napisał(a)
Ekspert
Trening na drążku w terenie i zaraz potem siłownia trening nóg.
napisał(a)
Ekspert
Trening w terenie -drążek + siłownia-klatka
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3951 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50008
Marek-teraz robisz codziennie drążek w terenie? -ale raczej intensywność chyba niewielka?
napisał(a)
Ekspert
lukix
Marek-teraz robisz codziennie drążek w terenie? -ale raczej intensywność chyba niewielka?

Zgadza się robię muscle upy tak aby nie nadwyrężyć stawów i mięśni z wyczuciem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Wywiad z Moniką Biedką Jaki budyń wybrać? Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi?