SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Witam.

Może mi ktoś powiedzieć jak krótkie pompki tzn takie w ktorych wykonuje się tylko polowe ruchu tak aby ramiona byly rownolegle do podłoza nie wiecej dzialaja na klate tzn.czy oddziaływuja bardziej na tricepsy czy klate itd. bo tych krotkich moge wykonac okolo polowy normalnych?

Dziękie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Na masę lepsze wg mnie normalne. Zwróć uwagę, że mięsień wykonuje największą pracę podczas unoszenia się z dołu. Takie pompki wg mnie oddziałowują na tricepsy bardziej niż zwykłe (tak jak dociskanie na ławce płaskiej zamiast zwykłego wyciskania).

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
ja chcialem sie zapytac czy dobrze robie pompki robie codziennie po 3 serie z obciazeniem na pisatkach i noga jedna na druga

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
codziennie odradzam

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem i treningiem!

Następny temat

Pare nurtujacych mnie pytan :/

WHEY premium