SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kowanator - W pogoni za siłą.!/Foty str 74/75

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
kris -niestety nie ma nikogo do asekuracji ale chyba zrobie najpierw 97.5 i zobacze ogolnie jest spory zapas i jest to chyba wina psychy boczulem jeszcze sporo mocy ,powinno wyjsc w praniu ;]

ties - pp juz zmieniam bo i progres sie konczy i bol sie w barach wzmaga wracam do mp bo tam barki tak po dvpie nie dostają [nie wiem czemu :D]
tric i bic na trenie tak napompowane ale domsow na nich ciezko sie dorobic :D:D w fbw nie moge ich dojechac bo nie ma mocy pozniej :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
To są właśnie minusy domowej siłki - brak asekuracji no chyba że masz kumpla z którym ćwiczysz. Ciężary już ładne, atakuj 100 na 1 raz przynajmniej powinno pójść spokojnie jeżeli 95 poszło 5 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
no kumpel sie przydaje jest duzy komfort psychiczny , wiem bo Ja tez przeciez w domu cwicze a od 3 miechow mam juz kompana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
mialem kompanow ale sie wykruszyli ;] , dokladnie nie mam tego komfortu ale podejde chociać jeżeki 5 razy nie pojdzie trudno nie bede bral na sile ;] pozdr i dzieki chlopaki,leca sogi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zawsze można zawołać mame:




No już coś dźwigasz, ale nadal jest słabo, spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
cokta nie dobijaj lezacego ;D to nie powod do smiechu :D mowilem ci ze na patyk doloze :P:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zaszalałeś z ciężarem
a nie możesz po prostu zrzucić ciężaru (w sensie puścić za siebie jak już nie dasz rady wstać ), oczywiście to zleży jakie masz podłoże w siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
ta ja puszcze i przezyje ale babka pietro nizej bedzie miala ciezko :D:D chyba ze zacznie przysiady napyerdalac :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a widzisz nie wiedziałem że w bloku mieszkasz, najwyżej babka pogłośni radio maryja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
mieszkam wdomu rodzinnym ;d a babka pietro nizej sie trzyma ^^ :D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własnej roboty stojak na obciążenia i gryfy - zrobiony z fotela.

Następny temat

fbw dla poczatkujacych

WHEY premium