SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kopytka swojska chata biedronka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 268 dni Przeczytanych tematów 13850
legalne, bez glutenu, bez laktozy, no fit jak się patzry, i nie żartuję wcale. nie wiem co ludzi widzą złego w ziemniakach? ;) jak zlejecie je tłuszczem to już fit nie będą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 268 dni Przeczytanych tematów 13850
kopytka prawie tak samo. około 400 g ugotoanych ziemniaków przecisnietych przez praske, około 100 g mąki - ja daję orkiszową pełnoziarnistą, jajko i sól. zagnieść, uformować i ugotowac. cała tajemnica wyjawiona. kopytka i kluski ślaskie same w sobie są legalne. byle te domowe. 3 składnikowe, własnorecznie zrobione - nie uznaję fit zamienników tych "dań" i kropka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Podziękował.

Śląskie robię analogicznie, tyle że bez jajka no i z przykazaniem, że ziemniaki mają być gorące.

Z kopytkami zawsze miałam problem z proporcją - no to teraz wiem 4 razy tyle ziemniaków, co mąki. Ale ziemniaki chyba muszą być wystudzone?

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-02 19:21:01

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
deja vu
Podziękował.

Śląskie robię analogicznie, tyle że bez jajka no i z przykazaniem, że ziemniaki mają być gorące.

Z kopytkami zawsze miałam problem z proporcją - no to teraz wiem 4 razy tyle ziemniaków, co mąki. Ale ziemniaki chyba muszą być wystudzone?

i kluski i kopytka robie z przestudzonych.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-02 19:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2840 Napisanych postów 39793 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 314833
makrosięzgadza
legalne, bez glutenu, bez laktozy, no fit jak się patzry, i nie żartuję wcale. nie wiem co ludzi widzą złego w ziemniakach? ;) jak zlejecie je tłuszczem to już fit nie będą :)

Pójdzie olej kokosowy to będą fit

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
georgu
makrosięzgadza

Pójdzie olej kokosowy to będą fit

NIE, NIE BĘDĄ. to będzie profanacja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sezon grillowy